Ücretsiz Google Reader alternatifi: Feedly

Google geçtiğimiz dönemde Reader servisinin 1 Temmuz’da kapatılacağını açıklamıştı. Birçok kişi bu servisi kullanmakta ve Reader’dan memnun olmasına rağmen Google’ın kararı bizleri şaşırtmıştı. Şimdi sizlerle Google Reader servisine alternatif olabilecek Feedly’i kısaca tanıtacağız.

Feedly, sitelerde yer alan içeriklerin özetlerini bir araya getiren ücretsiz bir servis. Oldukça sade ve hoş bir tasarıma sahip olan Feedly birçok platforma destek vermesi ile de beğenimizi kazanıyor. Android, iOS ve Kindle uygulamaları olan servise böylece kolaylıkla her yerden ulaşabiliyorsunuz.

Feedly’nin kolaylık sağlayan özelliklerinden biri de Google Reader kullandığınız Google hesabı ile giriş yapabilmeniz. Giriş yaptıktan sonra Google Reader’da yer alan takip ettiğiniz sitelerin içerikleri önünüze geliyor.

Takip ettiğiniz içeriği Facebook, Twitter, LinkedIn gibi sosyal ağlar ile paylaşabilmenize olanak sağlayan Feedly, kullanıcılara tema değiştirme olanağı da sunuyor. (Temalar her ne kadar sadece renk değişiminden ibaret olsa da)

Ücretsiz Google Reader alternatifi: Feedly

Sizce Feedly, Google Reader’ın yerini doldurabilir mi?

Yorum yapın