Yeni nesil apple iphone için reklam çekimleri başladı

Apple Haziran 2007′ de Amerika’ da satışa çıkardığı iPhone ile cep telefonu dünyasında taşların yerleri değişti. iPhone ile dokunmatik mobil cihazlarda yeni bir dönem başladı. Apple iPhone, iPod gibi ürünlerin ardından ipad ismini verdiği cihazını da geçtiğimiz aylarda satışa çıkardı.

2007′ den bu yana her yıl Haziran ayında yeni iPhone modelini piyasaya sunan Apple’ın, 7-11 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan WWDC 2010’un açılışınında (Keynote) Steve Jobs’un yapacağı konuşma ile yeni iPhone’u duyuracağı konuşulmakta.

Geçtiğimiz günlerde barda unutulan iPhone prototipinin Gizmodo editörlerinin eline geçmesi, internette yayınlanan bir çok fotoğraf ve video yeni nesil iPhone’ un önümüzdeki ay piyasaya çıkacağı konusundaki beklentileri arttırdı. Önceki gün alışveriş marketi devi Wall-Mart’ın iPhone 3GS fiyatlarını 97 dolara düşürmesi de yeni iPhone modelinin duyurusunun yakın olduğunu gösteriyor.

Tüm bunların dışında internette yayınlanan yeni bir habere göre Apple, yeni iPhone’un reklam çekimleri de başladı. Teknoloji sitesi Engadget raporuna göre yeni iphone reklamı, yeni iphone’ un sahip olduğu ön kamera ile, bir anne ve kızı arasında gerçekleşen görüntülü görüşme dolduruyor. Bildiğiniz gibi iphone sürümlerinden bu zamana kadar ön kamera kullanılmadı. Böylece yeni iPhone’ un en önemli eksiklerinden biri tarihe karışıyor.

Yorum yapın

Yeni nesil apple iphone için reklam çekimleri başladı” üzerine bir yorum

 1. Apple iPhone 3G S 32GB Unlocked
  Apple Earphones with Remote and Mic
  Dock Connector to USB Cable
  USB Power Adapter
  Documentation

  I- PHONE

  iPhone 4G 32GB 320Euro
  iPhone 4G 16GB 300Euro
  iPhone 3G-S 32GB 280Euro
  iPhone 3G-S 16GB 250Euro
  8GB iPhone 3G 220Euro
  16GB iPhone 3G 200Euro

  Blackberry Torch 9800 Smartphone Unlocked 300Euro

  And many more in stock.

  Buy 3unit get 1unit for free, it’s a new promo going on now.

  Shipping : FedEX/DHL/UPS.

  All ORIGINAL accessories are included.

  For More Information, Inquiry & Order Placement, Contact us as below :

  xxxx