Kurtlar Vadisi Pusu 34. Bölüm

Büyük İskender, beklenen ekonomik krizi tetiklemek için Kare As üyesi bir aileyi devreye sokuyor. Bu planda Kare As’ın hangi ailesi ne tür bir rol üstlenecek?

İnci’nin İskender’le işbirliği yapmasıyla iyice karışan Tataroğlu ailesini hangi sürprizler bekliyor? Davut Tataroğlu’nun ikazlarına rağmen Yıldız’ı ortadan kaldırmak için harekete geçen Bulut neyle karşılaşacak? Muro’nun örgütle çelişkisi nereye varacak?

Kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 34

Polat Alemdar, gazeteci cinayetiyle ilgili düğümü çözebilecek mi? İskender’in hangi adamı Polat’la işbirliğine gidecek? Memati uyuşturucudan kurtulacak gücü kendisinde bulacak mı? Onu hastanede bekleyen yeni sürprizler neler?

Tüm bu soruların cevapları ve daha fazlası, bu hafta Kurtlar Vadisi Pusu’da…

Not: Müzik MP3 korsanlığı yasadışıdır, biz sadece yasal müzik mp3 linklerini paylaşıyoruz. Eğer Kurtlar Vadisi Pusu dizisi için bedava, ücretsiz, mp3, müzik, video, klip, indirmek, download etmek, yüklemek, paylaşmak yada başka bir yasa dışı çözüm arıyorsanız burada bulamayacaksınız. Lütfen yorumlarınızda illegal çözümler istemeyiniz yada paylaşmayınız. Yorumlarınızda cd, kaset, albümle, şarkıyla, parçayla, şarkı sözüyle, sözleriyle ilgili bilgileri paylaşabilir, yada fikrinizi söyleyebilirsiniz;)

Yorum yapın

Kurtlar Vadisi Pusu 34. Bölüm” üzerine bir yorum