Turkcell BlackBerry Bold 9700

Turkcell, BlackBerryBold 9700 kampanyasına dahil olan bireysel ve kurumsal abonelerine hafta sonlarında iki gün Turkcell’lilerle ücretsiz konuşma ve ücretsiz SMS hediyesi veriyor.

Yeni BlackBerry Bold 9700, üstün iletişim ve multimedya özelliklerinin geniş bir yelpazesini, müşterilerine hem iş, hem özel yaşamlarında beğeniyle kullanabilecekleri kompakt ve rafine bir tasarım içinde sunuyor.

Kendi sınıfında en üst seviyede performans, işlev ve özelliklere sahip olan yeni BlackBerry Bold 9700 akıllı telefonu; dünyanın dört bir yanındaki 3G HSDPA şebekeleri için destek, gelecek nesil (624 MHz) işlemci, 256 MB Flash memory, tümleşik GPS ve Wi-Fi®; 3,2 megapiksel kamera ve keskin, göz kamaştırıcı görüntü sunan bir ekrana sahip.

En ileri düzeydeki mühendislik ve birinci kalite üretim ile cihaza ustalıkla yerleştirilmiş, dokunmaya duyarlı menüler arasında ve içinde hızla dolaşmayı sağlayan yön tuşu (trackpad) ve yine dokunma hissini tatmin eden klavyesi ile telefonun dışında da kendini gösteriyor. Cihazın koyu renkli kromaj çerçevesi ve suni deri kaplı sırtı incelik ve zarafetini artırırken; dar profili, dengeli ağırlık dağılımı ve yumuşak kenarları tek elle inanılmaz bir tutuş rahatlığı sağlıyor.

Yepyeni bir ürünü daha dünyayla eş zamanlı olarak Türkiye’de ilk kez Turkcell müşterilerine sunuyor olmaktan mutluluk duyduklarını belirten Turkcell Terminal Yönetiminden Sorumlu Bölüm Başkanı Berna Akyüz Öğüt, “En yeni BlackBerry akıllı telefonu Türkiye’ye ilk kez Turkcell kalitesiyle sunmaktan mutluyuz. Müşterilerimiz Turkcell 3G hızıyla her an, her yerden e-maillerine ulaşmanın hayatlarına getireceği kolaylığı ve zenginliği deneyimleyecek. BlackBerry Bold 9700 üst düzey performansı ve şıklığı ile teknolojiyi yakından takip edenlerin beğenisini kazanacak” dedi.

Mega Paket ve haftada iki gün ücretsiz konuşma ve mesajlaşma
Turkcell bireysel aboneleri yeni BlackBerry Bold 9700’e 4GB Mega Paket kampanyasıyla, tüm vergiler dahil, 83 TL x 24 ay ya da 99 TLX 18 ay kontratlı tekliflerle sahip olabilecek.

Turkcell, kampanyaya dahil olan bireysel ve kurumsal abonelerine hafta sonlarında iki gün Turkcell’lilerle ücretsiz konuşma ve ücretsiz SMS hediyesi veriyor.

BlackBerry Bold 9700 akıllı telefon hakkında daha fazla bilgi için: www.turkcell.com.tr

Yorum yapın