Bedava Adobe Flash CS3 Professional Kitabı

Evet yanlış okumadınız. Bu kitaba bedava sahip olabilirsiniz. 336 sayfalık bu dev eseri okurlarımızdan birine hediye ediyoruz.

Kitabı kazanabilmeniz için yapmanız gereken şey sadece bu yazıya yorum yazmak ve yoruma girdiğiniz e-posta adresi ile pdfdergi google group üyesi olmak.

(Güncelleme: Bazı arkadaşlar yorum yazarken e-posta adresi girmiyor. E-posta adresi giremezseniz sizin pdfdergi google grup üyesi olup olmadığınızı anlayamayız. Hediye kazanmak için yaptığınız yoruma e-posta adresinizi de girmelisiniz.)

15 Kasım 2009 Pazar günü Random.org üzerinden yapılacak seçim ile hediyeyi kazanan yorumcu belirlenecek ve hediyesi adresine gönderilecektir. Detay için buraya bakınız.

Adobe Flash CS3 Professional Yetkili Eğitim Kılavuzu

Adobe Türkiye distribütörü Medyasoft‘un yayınladığı Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Flash CS3‘ü öğrenmek isteyenler için kaliteli bir içerik sunan Adobe Flash CS3 Professional Yetkili Eğitim Kılavuzu.

Kitap, ilgi çekici Flash projeleri tasarlama, video ve ses dosyalarını aktarma, etkileşimli düğmeler oluşturma ve sembollere animasyon uygulama gibi pek çok konuda gerçek uygulamalara ait örnekler ve pratik bilgiler sunuyor.

Adobe Türkiye distribütörü Medyasoft‘un yayınladığı Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Systems Incorporated, yeni Flash ile ilgili çok ince detayları ve CS3’ün püf noktalarını gösteriyor.

Yetkili Eğitim Kılavuzunda ilk 11 ders Adobe Flash‘ı öğrenmek için gereken temel konuları kapsıyor. Sembollere animasyon uygulama, Timeline düzenleme, statik ve dinamik metinlerle çalışma, video ve ses dosyalarını aktarma, bileşenleri özelleştirme bu derslerden bazıları.

Kitapta ayrıca ActionScript 3.0 ve yerel Illustrator dosyalarının aktarılması gibi Flash CS3‘teki en yeni özellikleri ve kullanımlarını aktaran bölümler de yer alıyor.

adobe-flash-cs3-kitap

Güncelleme: Kitabı kazanan okuyucumuz 15 Kasım 2009′ da random.org üzerinden belirlenmiştir. Bu yazıya 116. sırada yorum yapan ve aynı zamanda pdfdergi google grup üyesi olan anti-aslan takma isimli kullanıcıyı tebrik eder, kitabın kendisine faydalı olmasını dileriz.

Yorum yapın

Bedava Adobe Flash CS3 Professional Kitabı” üzerine 151 yorum

  1. uzun zamandır böyle yardımcı bir kaynak arıyordum.. şimdiden çok teşekkür ederim…Çok iyi oldu