Bumptop ile masaüstüne dokunun

Bumptop, dokunmatik ekranlı bilgisayarınızın masaüstünü gerçek bir masaüstüne çeviriyor, hatta gerçek bir masaüstünde yapabileceklerinizden daha fazlasını sunuyor. Örneğin dağınık bir masa düşünün kitaplar defterler farklı farklı yerlere saçılmış. bunlaarı toplamak, kategorilere ayırmak zaman alabilir. oysa bumptop ile bu iş bir kaç dokunuş. Bununla ilgili öncelikle aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum.

Bumptop‘ u kullanmak için dokunmatik bir ekrana sahip olmanız gerekmiyor. Windows XP, Vista yada Windows 7 yüklü bir bilgisyarınız varsa bumptop u kullanabilirsiniz. Tabiki bu sefer dokunmak yerine mouse kullanmanız gerekecek. dokunmatik ekranlar şu anda çok yaygın olmadığı için ve bütçelerimiz kısıtlı olduğu için bumptop u şimdilik mouse ile kullanabiliriz 🙂

bumptop

Programı denemek için öncelikle bumptop web sitesine girdim. Download sekmesinden bumptop u indirmek istedim. iki farklı versiyonu olduğunu gördüm. BumpTop Free ve Bumptop Pro. Bumptop pronun satış fiyatı $29. Free olanı ise şu anda cnet’ ten indirilebiliyor.

12.2 MB boyutundaki BumpTopInstaller2738.msi dosyası önce inmemek için direndi ama sonra başarı ile indi.


Yorum yapın

Bumptop ile masaüstüne dokunun” üzerine bir yorum