Turkcell faturalılar bedava konuşmaya devam ediyor

Turkcell’li, haftada iki gün konuşmak sana bedava! Faturalılar bedava konuşmaya devam ediyor. Şimdi yine BEDAVA yazın 8040’a gönderin, yeni şanslı iki gününüzde milyonlarca Turkcell’li ile bedava konuşmaya devam edin.

* Bu kampanyadan bireysel faturalı hat kullananlar faydalanabilir.
* Kampanyadan kayıt olan ilk 2 milyon bireysel faturalı abone faydalanacaktır.
* Kampanyaya katılım ücretsizdir.
* Daha önce iki gün bedava kampanyasından faydalananlar da bu kampanyadan yine yararlanmak için tekrar mesaj atıp katılmalılar.

* Kampanyaya katılanlar 31.12.2009’a kadar Turkcell’de kalma sözü ile bedava günlerden faydalanacaklardır. Bu süre içinde hatlarının kapanması/devretmesi/başka operatöre taşınması durumunda ilk faturalarına KDV ve ÖİV dahil 40 YTL cayma bedeli yansıtılacaktır.
* Kampanya 2 Ocak – 1 Mart arasında geçerlidir. Bedava konuşulacak son gün 1 Mart saat 23:59’dur.
* Kampanyadan faydalanmak için 1 kez kısa mesaj atarak katılmanız yeterlidir. Her hafta tekrar mesaj atılmasına gerek yoktur.

turkcell bedava
turkcell bedava

* Kampanyadan bütün tarifelerdeki aboneler faydalanabilir.
* Kayıt olmak için gönderilen kısa mesaj ücretsizdir.
* Kampanyamıza katılanlar, “kampanyanız başladı” mesajını aldıktan sonra şanslı günlerinde bedava konuşmaya başlarlar. Tekrar o günlerde bir mesaj atmaya veya bir bilgilendirme mesajı beklemelerine gerek yoktur; zira böyle bir bilgilendirme mesajı gitmemektedir.

Yorum yapın

Turkcell faturalılar bedava konuşmaya devam ediyor” üzerine 4 yorum

 1. TÜRKSEL İşletmecileri
  insanı öyle zorluyorsunuz ki
  baska oparatörlere geçmeye
  Yaptığınız hiç dürüstçe değil ,neden böyle yapıyorsunuz
  içinizde ajanmı var?

 2. turkcell adam kandırıyor.Yapmış olduğu bedava 2 günler için yapmış olduğu kampanya fos çıktı.2 gün bedavalardan faydalanmak istedim.Gelen mesajda tamam onaylandı dendi fakat gelen telefon parası 90.00TL dir.Bu bir turkcell ayıbıdır.

 3. katılıyorum karadenizli arkadaşa 10 yıldır 0532 liyim bu hafta vosafona geçicem 10 yıldırr fatura ödüyorum insan bir hediye yollar yahuu. 1000 dakika 4 ay kullanıcam.vodafone ile yazı geçiricemm

 4. turkcell
  sizi protosto ediyorum aylık 64 saatlik kampanyanızda süresi dolan müşterilerinize uyarı mesajını bile çok gördünüz.ama müşterilerinizden daha fazla üçret alabilmek için değişik sms göndermeyide ihmal etmiyorsunuz.bundan sonra daha duyarlı olun lutfen. yaşasın vodafon 100 konture her yön 1 kontor