Konuk Yazar

Konuk Yazar Rehberi

Web sitenizde yer alan haberlerin/makalelerin daha fazla kişi tarafından okunmasını ister misiniz? Peki web siteniz için ücretsiz site trafiğine ne dersiniz? Daha fazla sayıda ziyaretçi? Daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış özgün makalenizi pdfdergi’ de yayınlayalım

Aylık 400.000′ e yakın sayfa gösteriminin yapıldığı pdfdergi.com web sitesi aracılığı ile kendi web sitenize yeni ziyaretçiler çekebilirsiniz.

Konuk Yazar olarak Kazanacaklarınız

Şimdiye dek 50′ ye yakın blogcu pdfdergi’ ye konuk yazar olarak katıldı ve her geçen gün yeni bir konuk yazar pdfdergi’ de yayınlanmak üzere yeni bir makale gönderiyor. Bu kadar kişi yanılıyor yada yanlış yapıyor olamaz.

Ücretsiz Reklam/Tanıtım – Konuk yazarların yayınlanan makalelerinin altında yazar ve/veya yazarın web sitesi ile ilgili tanıtım metni yer almaktadır.

11.000+ pdfdergi Google Grup Üyesi – Makaleniz haftalık özet haber postası ile 12.000′ den fazla sayıdaki üyemize gönderilir.

400+ RSS okuyucu –  Makaleniz RSS beslemesi sayesinde 400′ den fazla okuyucuya anında ulaşır.

Ücretsiz Sosyal Medya Promosyonu – Makaleniz Facebook, Friendfeed, Twitter, Buzz takipçilerimiz tarafından da paylaşılarak daha fazla kişiye ulaşır.

Anasayfa Promosyonu – Göndereceğiniz makale pdfdergi anasayfasından yayınlanır ve Google tarafından bir kaç dakika içinde indekslenir. Böylece Google vasıtası ile makalenize yeni okuyucular eklenir.

Yan Bar Promosyonu – Makaleniz pdfdergi web sitesi yan barında görüntülenir. Ziyaretçi pdfdergi web sitesine farklı bir konu için gelmiş olsa bile yan barda yer alan Son Yazılar bağlantısından sizin makalenize erişim sağlayabilir. Böylece yine yeni ziyaretçiye sahip olursunuz.

Benzer Konular Promosyonu – Makaleniz Benzer Konular bağlantılarında görüntülenir. Ziyaretçi pdfdergi web sitesine farklı bir konu için gelmiş olsa bile her makale de yer alan Benzer Yazılar bağlantısından sizin makalenize erişim sağlayabilir. Böylece yine yeni ziyaretçiye sahip olursunuz.

Ücretsiz Backlink – Konuk yazarların yayınlanan makalelerinin altında yazar ve/veya yazarın web sitesi ile ilgili tanıtım metni yer almaktadır. Bu bölümde sitenize vereceğimiz bağlantı ile ücretsiz Backlink kazanırsınız.

Yüksek Kabul Oranı – Bize gönderilen makalelerin büyük bir bölümünü geri çevirmiyoruz ve yayınlıyoruz.

Hızlı Yayıncılık – Makaleniz kurallara uygunsa 15 dakika içinde bile yayınlanabilir.

Makale sınırı yok – Eğer konuk yazar olmak hoşunuza gittiyse, istediğiniz kadar yeni yazı gönderebilirsiniz. Böylece vitrindeki en gösterişli yere sahip olabilirsiniz. Tabi göndereceğiniz makale içeriği çok önemli.

Makale Kabul

Hoşumuza giden makale tipleri – Bir şeyin nasıl yapılacağına dair makaleler, Ürün İncelemeleri, Cep telefonu, LCD TV vb. incelemeler, Oyun İncelemeleri, WordPress, SEO ve benzerleri

Orijinal benzersiz içerik – Göndereceğiniz makalenin daha önce herhangi bir yerde yayınlanmamış olması gerekiyor. Aynı konuyu bir kaç fiil değişikliği ile göndermenin de bir anlamı yok.

Konuk Yazar Makale Biçimi

Uygun başlık seçimi çok önemlidir. Makalenizin daha fazla okuyucu çekmesi için en iyi başlığı düşünün. Sonrasında giriş metninizi yazın. Giriş metni de en başlık kadar önemlidir. Giriş metninde makalenizin özetini yazabilirsiniz.

Makalenizde eğer resim kullanırsanız makaleniz daha çekici hale gelecektir. Telif hakkı ile korunan resimleri makalenize dahil etmeyin. En fazla 500 piksel genişliğinde resimler ekleyin.

Makalenizde gerekli yerlerde sadece ilgili resmi sitelere bağlantılar verin. Örneğin WinZip için winzip sitesine bağlantı verin.

Yazar info: Makalenizin altında yazar ve/veya yazarın web sitesi ile ilgili tanıtım metni yer almaktadır. En fazla 2 cümle ile bundan bahsedebilir web sitenize bağlantı verebilirsiniz.

Makalenizi pdfdergi@gmail.com e-posta adresine gönderebilirsiniz. (MS-Word, txt…)