Nike futbol topu üstelik bedava

Okulların kapanmasına günler kala pdfdergi’den Nike futbol topu sürprizi! Bu fırsattan yararlanmanız için yapmanız gereken tek şey ise yazının devamında yer alan konuya bir yorum yazmak.

pdfdergi ekibi sizin için yorum yap hediye kap uygulamasını tekrar başlattı. Temmuz ayında sahibini bulacak hediyemiz Nike marka futbol topu. Ayrıca önümüzdeki günlerde facebook sayfamızı beğenenler içinde sürpriz hediyelerimiz olacak.

Sezon bitti ancak futbol tutkumuz bitmedi. Sahaya çıkma sırası sizde. İster halı sahada ister sokakta. Spor aletleri, kondisyon aletleri formumuzu korumamıza yardımcı oluyor ancak futbol oynamak bir başka…

Gelelim bedava futbol topunu nasıl kazanacağınıza: Rockstar Games’in GTA oyununu bilmeyeniniz yoktur herhalde. Bu oyunla ilgili kısa bir yazımız var. İstediğimiz şey bu yazıya en az bir cümlelik bir yorum yazmanız. İşte bu kadar. Size ulaşabilmemiz için e-posta adresini girmeyi unutmayınız. Unutmadan,  hediye kazanabilmek için en iyi yorumu yazmanız gerekmiyor, en az bir cümle ile ilgili yazıyı yorumlamanız yeterli. Nike futbol topu ödülünü 27 Mayıs 2012’den sonra yorumlayanlardan biri kazanacak.  Yorum yazmanız gereken yazı için buraya tıklayınız: GTA Bedava İndir

Dikkat hediyeyi kazanabilmek için şu anda okuduğunuz bu yazıya yorum yazmayacaksınız, hediye kazanabilmek için yorum yazmanız gereken yazı GTA oyunu ile ilgili olan  yazıdır.

Yorum yapın

Nike futbol topu üstelik bedava” üzerine 63 yorum

  1. benim arkadAŞIMDA BU TOPUN AYNISI VAR ÇOK GÜZEL VE ONUNLA HER GÜN OYNUYOZ

  2. İSTANBUL SPORDA SAĞ AÇIK OYNUYORUM BİZİM KULÜBE ÇOK YAKIŞIR HEEL BENİM AYAĞIMA

  3. dünyada tek giydiğim marka nike’dır. ayakkabıları mükemmel zaten onlara diyecek yok zaten

  4. bu oyun şiddet içeren bir oyundur lütfen bu oyunu küçük arkadaşlarımız oynamasın mesela bir örnek geçenlerde bir büyük abi bu oyundan etkilenip bir otobüsü kaçırmıştı.

  5. Bu oyun çok şiddet içeren bi oyundur 13 yaş altı çocukların bu oyunu oynamaması gerkir…

  6. bence çocukları hırsızlığa özendiren, öldürmeyi sevimli gösteren, araç kullanmayı sorumsuzca basite indirgeyen, kural tanımayan bir oyun. bence aklı başında kişilerin bilinçli oynaması gereken bir oyun. çocuklara kesinlikle oynatmayın. yada bu oyunun şiddet içermeyen versiyonu çıkmalı. daha faydalı olur kanımca…..

  7. Bu topu canım oğlum çok istiyor Bir baba olarak onun bu isteğini yerine getirmek istiyorum