Silinmeyen Programları Silme

Ne zaman bir programda sorun olsa, çalışmasa bunu düzeltmenin en iyi yolu programı silip baştan yüklemektir.Bir çoğumuz da böyle yaparız.Ancak geçen gün yüklediğim bir programı silemeyince bunu nasıl düzelteceğimi araştırdım ve “Windows Installer Clean Up” programı ile tanıştım.Düşünün ki PhotoShop’da bazı efektler herhangi bir nedenden dolayı çalışmıyor.Bu sorunu gidermek için PhotoShop cd’sini takıp ReInstall yapmaya çalışıyoruz.Fakat karşımıza bir uyarı ekranı geliyor.PhotoShop programını ReInstall yetkiniz bulunmadığı yazıyor..

Windows Installer Clean Up ile istediğiniz her programı kolaylıkla silebilirsiniz.Kullanımı çok kolay.Programı indirdikten sonra yükleyin ve başlat menüsünden çalıştırın.Ekrandan silmek istediğiniz programı bulup seçin.”Remove” butonuna basın.Onay ekranında “OK” seçimini yapın ve programın silinmesini bekleyin.

download-windows-installer-clean-up

Windows Installer Clean Up programını buradan indirebilirsiniz.


Yorum yapın

Silinmeyen Programları Silme” üzerine 8 yorum

  1. şifre isteyen bir programı da silebiliyormuyuz acaba , k9 protection gibi

  2. farkında olmadan digital protection adında bir program yukledim. silemiyorum sureklı programı satın almam ıcın uyarılar geliyor. bilgisayarda dolasamıyorum bıle dakıka bası cıkıyor. cok kotudurumdayım bu programı denedim ama cıkan lıstede o programın adı cıkmadı LÜTFEN ACİL YARDIM BEKLİYORUM.

  3. silinemeyen proğramı silemedim. Yüklediğim proğramı çalıştırdım ancak, silmek istediğim proğram sizin proğramın içinde görünmüyor. Ne yapmam lazım?Acele cevap bekliyorum.

  4. program silme yazılımı için sağolun büyük bir külfetten kurtulmuş oldum