Herkese bedava 100 Kontör/Dakika

Hem Turkcell’in size özel kampanyalarından ve servislerinden herkesten önce haberdar olmak, hem de 100 kontör/dakika ücretsiz konuşma kazanmak ister misiniz?

Hediye kontör ya da dakika kazanmak için yapmanız gereken sadece Turkcell hattınızla ve e-posta adresinizle Turkcell e-bültene üye olmak. Üstelik Turkcell e-bültene üyelik ücretsiz.

Kampanyadan Turkcell e-bülten’e daha önce kayıt olmuş kişiler e-posta adresleri ve bilgilerini güncelleyerek de yararlanabilirler.

Turkcell e-bülten’e üye olduktan sonra ilgilendiğiniz alanlarda size düzenli olarak gönderilecek haberlerle kampanya ve fırsatlardan herkesten önce haberdar olacaksınız.

Kampanya katılmak ve e-bülten’e üye olmak için tıklayın.

Koşullar

* Kampanyaya e-posta adresini bırakan ya da kayıtlı e-posta adresiniz güncelleyen bireysel hatlı tüm Turkcell’liler katılabilir.

* Kampanyaya aynı GSM numarası ve eposta adresiyle sadece bir kez katılınabilir.

* Kampanyaya katılıp e-posta adresini bırakan ya da güncelleyen Hazır Kart’lı Turkcell müşterilerimiz 100 kontör, faturalı hat kullanan müşterilerimiz de 100 dakika kazanacaktır. Kazanılan dakika ve kontörleri SüperŞifreleriyle Online İşlem’e girerek hatlarına yükleyebileceklerdir.

* Kazanılan hediye kontör/dakikalar sadece Turkcell içi konuşmalar için geçerlidir.

* Kampanyayla kazanılan hediye dakika ve kontörler 24 saatlik kullanım içindir. Hediye kontör/dakikalar Online İşlem üzerinden kampanyanızı aktif hale getirdiğiniz günün gece yarısına kadar (23:59’a kadar) geçerli olacaktır.

* Kampanya 31 Aralık 2008 tarihine kadar geçerlidir.

Yorum yapın

Herkese bedava 100 Kontör/Dakika” üzerine 2 yorum