Vodafone iPhone 4 Kampanyasi

Vodafone, tüm zamanların en iyi cep telefonu olarak lanse edilen iPhone 4’ü global gücünün getirdiği fark ve ayrıcalıklarla 24 Eylül tarihinden itibaren satışa sundu. iPhone 4’ünü Vodafone’dan alanlar çok özel fiyat avantajının yanı sıra Vodafone farkıyla sunulan hizmetlerden de faydalanabilecek.

iPhone 4’ünü Vodafone’dan alanları büyük fırsatlar bekliyor! Abonelerimizin tüm mobil ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri iPhone 4 paketlerinden birine 18 ya da 24 ay taahhüt vererek, iPhone 4’e aylık 99 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirler. Aylık Cepnet veya 1 GB mobil internet paketlerine 24 ay taahhüt veren, Vodafone CepAvantaj ve İş Ortağım aboneleri ise aylık ön ödemesiz 65 TL’den başlayan fiyatlarla iPhone 4 sahibi oluyor.

iPhone 4 Vodafone’dan alınır. Kontratlı Paketler iPhone 4 bu paketlerle çok daha avantajlı! 18 ay taahhütlü paketlerden birini alın, bedava yurtiçi her yöne ve yurtdışı aramalarda kullanacağınız dakikalara, SMS/MMS’lere,sınırsız internete, ve Vodafone Red dünyasının özel ayrıcalıklı servislere sahip olun! Vodafone iPhone 4 Paketleri

iPhone4-Kontratli_herseydahil_vodafone

ESASLAR

Kullanım hakkı bir fatura dönemi için geçerlidir.

Dakika limitinin doldurulması durumunda 0,30TL/dakika’dan, SMS limitinin doldurulması durumunda 0,30 TL/SMS’ten, MMS limitinin doldurulması durumunda 0,46 TL/MMS’ten ücretlendir Uluslararası her türlü kullanımlar için roaming ücretleri ve özel servis aramaları için

Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerlidir.

İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri tüm hizmetlerde (ses,mobil internet,sms vb) ayrıca ücretlendirilir.

İlgili fatura dönemi içinde kullanılmayan dakika, SMS, MMS ve mobil internet miktarları bir sonraki aya devretmez.

Abonenin tarife kapsamında kazandığı dakikalar, SMS’ler ve veri üçüncü şahıslara transfer edilemez

Ücretsiz görüşme olanağı, abone aktivasyonu yapıldığı andan itibaren veya mevcut aboneler için pakete geçiş tarihi ile başlayacaktır. Pakete giriş tarihine kadar abone eski tarifesi üzerinden ücretlenir.

Abonenin ilk faturasında aylık toplu süre ücreti ve dakikalar; SMS’ler, MMS’ler ve mobil internet kullanımının adil kullanım miktarı aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak hesaplanır ve fatura edilir.

Aboneler 3G aboneliklerini başlattıkları takdirde seçtikleri tarifeyi 3G networkünde kullanacaklardır. Abonelerin 3G hızından yararlanabilmeleri için Vodafone 3G kapsaması içerisinde olmaları gerekmektedir; Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Aboneliğini 3G’ye açtırmayan aboneler mevcut mobil internet altyapısını (2G/edge) kullanacaklardır.

Abonelerin internete erişim hızı 7.2 Mbps’a kadar olup, ilgili hız için adil kullanım miktarı 1GB’tır.

Abonelerin adil kullanım hakkını doldurmaları halinde internete dönem sonuna kadar 96 kbps’a kadar hızla bağlanılır. Mobil internet kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket adil kullanım miktarından düşer.

Dönem içerisinde yapılan paketten her türlü çıkış ve iptal işlemi durumunda abone toplu süre ücretininin tamamını öder.

Bu tarifede konferans görüşme servisi kullanılamaz.Toplu süre ücreti abonenin faturalarında ilgili fatura döneminde tahsil edilir.

Özel servis numaraları aramaları paket kapsamına dahil değildir.

Paket dahilinde görüşme hakkı sadece yurtiçinden aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC’de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir. Kıbrıs’a doğru Türkiyeden başlatılan çağrılar paket kapsamında değildir

Abonelere sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez.FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez.

Bu paketten sadece iPhone 4 kampanyasına katılan aboneler yararlanabilir.

Bu paketlerden sadece iPhone 4 Kontratlı Paketler kampanyasına katılan aboneler yararlanabilir.

Abonenin müşteri numarası altında yer alan faturalı hatlarından, abonelik yaşı 6 aydan büyük olan hattına ait son 6 aylık toplam fatura tutarının en az 250 TL olması ve bu hattın fatura ödemelerinin düzenli olarak yapılmış olması durumunda, bu aboneler taahhüt ettikleri tutarları aylık faturaları üzerinden ödeyeceklerdir.

Kampanya kapsamında belirlenmiş kriterlerden herhangi birine uymayan aboneler, taahhüt ettikleri tutarın ilk 12 aylık kısmını kampanya kapsamında yer alan kredi kartlarından birisi ile 12 ay eşit taksitle ödeyecek, 12. ayı takip eden fatura dönemlerinde aylık ödemeleri faturaları üzerinden ödeyerek kampanya kapsamına dahil olabileceklerdir.

Kampanya kapsamında sadece Yapı Kredi Bankası Worldcard, Fortis World Card, Vakıf World Card ve Anadolu Word Card veya Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Garanti Bankası Shop&Miles American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Şekerbank Bonus Card, ING Bonus Card veya TKFB Happy Card kredi kartları geçerlidir, Vodafone tarafından belirlenmiş kriterlere uymayan aboneler bu bankalara ait kredi kartı olmaması durumunda kampanyadan yararlanamayacaklardır. İlgili kampanya bireysel ve kurumsal aboneler için geçerlidir.

Aboneler ayrıca bir 3G internet paketi seçebilirler, seçmiş oldukları paket üzerinden ayrıca ücretlendirileceklerdir.

Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.

Bireysel müşteri numarasına bağlı 3 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilirken kurumsal müşterilerde bu sınır 50’dir.

Tek fatura kullanan kurumsal aboneler kampanyadan yararlanamaz. Öncelikle tek faturadan çıkıp kampanyaya daha sonra dahil olmaları gerekmektedir.

Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya özel internet paket kullanım aboneliğinin iptal edilmesi durumunda taahhüt süresi boyunca kullanabileceği mobil internet kullanım hakkı ortadan kalkacak ve aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.

Cezai şart; kampanya kapsamındaki ürünün son kullanıcı fiyatından abonenin kampanyadan çıkana kadar “cihaz taksit bedeli” adı altında ödediği tutarların düşülmesiyle hesaplanmaktadır. Kampanyanın taahhüt süresi abonenin tarifeye geçiş tarihi itibariyle başlar.

Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda Vodafone A.Ş.’nin ve Vodafone Teknoloji A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Fiyatlara tüm vergiler dahildir.

Kampanya 31 Mart 2011 tarihine kadar geçerlidir.

Yorum yapın

Vodafone iPhone 4 Kampanyasi” üzerine bir yorum

  1. Teknoloji ne kadar hızlı gelişiyor.. Tabi GSM operatörleride bu fırsattan yararlanıp kampanya yapmaya başlamış bile.. O kadar çok kampanyalar varki insanın aklı karışıyor hangisi gerçekten bizim için için uygun ve avantajlı bilemiyoruz.. Karşılaştırma siteleri var tüm GSM operatörlerini kıyaslıyor ve size uygun, en avantajlı tarifeyi buluyor.. Böyle bir hizmeti online ücretsiz hizmet vermektedir. http://www.hürriyetkiyasla.com/gsm/mobil-operator-arama/ burdan faydalanabilirsiniz..