Aylık 9,09 YTL’ ye 3000 dakika konuşun

Turkcell yeni kampanyasını duyurdu, sloganı ise Hangi iki numara arasında konuşmak bedava?

Süper İkili Tanışma Seti alarak, sıralı numaralı iki hattınız oluyor, 12 ay boyunca, Süper İkili tanışma seti paketinden çıkan diğer numara ile aylık 7,5 YTL (KDV dahil, ÖİV hariç) sabit ücret karşılığında bedava konuşabiliyorsunuz. KDV ve ÖİV dahil fiyat 9,09 YTL olan kampanyada bedava konuşma süresi aylık 3000 dakika ile sınırlı. İşte ayrıntılar:

* Kampanya 15 Ağustos- 31 Aralık 2008 tarihleri arasında geçerlidir.

* Kampanyaya, “Süper İkili” tanışma setini alan bireysel faturalı hat müşterileri katılabilir.

* Kampanyadan yararlanabilmek için IKILI yazarak 2725’e ücretsiz kısa mesaj gönderilmesi gereklidir.

* Kampanyaya katıldığına dair bilgilendirme mesajı alan müşteriler 12 ay boyunca, Süper İkili tanışma seti paketinden çıkan diğer numara ile aylık 7,5 YTL (KDV dahil, ÖİV hariç) sabit ücret karşılığında bedava konuşabileceklerdir. KDV ve ÖİV dahil fiyat 9,09 YTL’dir. Bedava konuşma süresi aylık 3000 dakika ile sınırlıdır.

* Sıralı diğer numara dışında yapılan görüşmeler müşterilerin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

* Paketten çıkan her numaranın kampanyaya ayrı ayrı başvurması gereklidir. Kampanya yurtiçi konuşmalarda geçerlidir.

* Hattın iptal edilmesi, kurumsala devri ve ödeme tipi değişikliğinde kampanya iptal olur. Ödeme tipi değişikliği ve devir durumunda diğer numara devir edilen/ödeme tipi değişikliği yapan hat ile indirimli konuşmaya devam eder.

* Hattın iptal edilmesi ve numara değişikliğinde diğer numara iptal edilen/numara değişikliği yapan hat ile indirimli konuşamaz ve sabit ücret yansımaya devam eder. Diğer numaraya sabit ücret yansımaması için kampanya iptal edilmelidir. Değişen numara ile indirimli konuşmaya devam etmek isteyen müşterilerin kampanyalarını iptal ederek yeniden başvuru yapmaları gerekmektedir.

* Kampanyasını iptal etmek isteyen müşterilerin IPTAL yazıp 2725’e ücretsiz kısa mesaj göndermesi gereklidir.

* Kampanyaya katılan müşteriler Süper İkili tanışma setindeki sıralı numarayı Canımın3ü tarifesindeki 3 numaradan biri olarak belirleyemezler.

* Turkcell’in kampanya süresi ve koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

* Kampanya Süper İkili tanışma seti stoklarıyla sınırlıdır.

Yorum yapın