500 dakika ücretsiz konuşma kazanın

Türk Telekom, Siemens SHC ve Tekofaks Panasonic, kablosuz ev telefonlarında yeni bir işbirliğini hayata geçiriyor. İşbirliği kapsamında 24 Eylül’e kadar Panasonic ve Siemens markalarından, belirlenen kablosuz telefon modellerinin birini alan müşterilere, şehiriçi 500 dakika ücretsiz konuşma hediye edilecek.

Hesaplı hat normal tarifede dakikası 0.111 YTL olduğu düşünülürse, 500*0.111=55.50 YTL yapıyor. Hepsiburada.com da, 500 dakika hediyeli telefonlara baktığımda 55 YTL nin altında telefonlar olduğunu siemens ve panasonic görüyorum. Gerçi aşağıda Türk Telekomdan gelen yazıya baktığımda kampanyaya Siemens SHC’nin A260, C450, S670 ve SL370 modelleri ile Panasonic’in KX-TG1100, KX-TG7200, KX-TG7220, KX-TG8070, KX-TG8090 ve KX-TG8220 modelleri dâhil olduğunu görüyorum. Sanırım hepsiburada.com büyük bir yanlış içinde. Sonuç olarak kampanya fena değil, değerlendirilebilir. Siz ne dersiniz?

İşte Türk Telekomdan gelen yazı:

Türkiye’nin telekomünikasyon devi Türk Telekom, Siemens SHC ve Tekofaks Panasonic işbirliğiyle kablosuz ev telefonlarında yeni bir kampanya başlattı. Türk Telekom’un kablosuz telefon (DECT) konforunu kullanıcılara yaşatmak, müşterilerin en rahat ve en ucuz şekilde iletişim hizmetlerinden faydalanmasını sağlamak amacıyla başlattığı kampanya kapsamında, Siemens veya Panasonic markalarından belirlenen kablosuz telefon modellerinden satın alan müşterilere, şehiriçi 500 dakika konuşma hediye veriliyor.

Kampanya, Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan, Türk Telekom Satış Başkanı Aydın Çamlıbel, Siemens Ev ve Ofis İletişimi Bölümü Genel Müdürü Demet Savaş ve Tekofaks Komünikasyon ve Tüketici Elektroniği Pazarlama A.Ş Genel Müdürü Serhat Tatlı’nın katılımıyla gerçekleştirilen basın toplantısıyla duyuruldu.

Toplantıda kampanya ile Türkiye kablosuz telefon (DECT) pazarının büyümesinin hedeflendiği açıklandı. Kablosuz telefonlar, ev ve iş yerlerinde kullanıcılara önemli bir konfor sağlıyor. Kullanıcılar bu cihazlar ile avantajlı bir iletişim hizmetine kavuşmuş oluyorlar. Kablosuz telefonlarla kullanıcılar rahat ve ucuz bir şekilde konuşmanın keyfini sürerken, bir yandan da ev ve iş yerlerinden SMS atma/alma, telefon rehberi oluşturma, arayan numarayı görme, zil sesi değiştirme ve diğer kullanım özellikleri sayesinde pek çok olanağa da sahip oluyorlar.

Diğer taraftan, SMS özellikli kablosuz telefonu olan tüm müşteriler, Türk Telekom’un SMS gönderimini yaygınlaştırmak amacıyla 1 Temmuz 2008 itibari ile uygulamaya koyduğu ve devam eden SMS Kampanyası ile yıl sonuna kadar bedava SMS gönderiminden yararlanabilir. SMS Kampanyası kapsamında ayda 3000 adede kadar şebeke içi (internet üzerinden SMS gönderimi hariç) SMS gönderimi kampanyadan yararlanan Türk Telekom müşterilerine ücretsiz sunuluyor.

Tüm Türkiye’de başlatılan kablosuz telefon kampanyasında sunulan bedava dakikalar 24 Ekim’e kadar geçerli olacak. Kampanyaya Siemens SHC’nin A260, C450, S670 ve SL370 modelleri ile Panasonic’in KX-TG1100, KX-TG7200, KX-TG7220, KX-TG8070, KX-TG8090 ve KX-TG8220 modelleri dâhil. Hediye dakikalar, satın alınan SMS özellikli kablosuz telefonların kutuları içerisindeki şifreli kartlarda sunuluyor. Belirtilen model kablosuz telefonlar, kampanya dâhilindeki satış noktalarında satışa sunulmuş durumda. Kampanya ile ilgili daha detaylı bilgiye www.turktelekom.com.tr adresinden ve 444 1 444 müşteri hizmetleri numarasından ulaşmak mümkün.

Yorum yapın