Kablosuz Ağ Bulma Programı

Kablosuz ağ bulma programı ile size en yakın kablosuz ağ noktasını harita üzerinden görebilirsiniz. TTNET’in geliştirdiği uygulama iPhone, iPod ve iPad kullanıcılarına hitap ediyor. Şimdiye kadar TTNET WiFi Hotspot Finder uygulamasını cihazlarına indirenlerin sayısı 25 bini aştı.

TTNET WiFi Hotspot Finder, size en yakın TTNET WiFi noktalarını harita üzerinde göstererek ilgili WiFi noktasına nasıl bağlanılacağını anlatıyor. Wifi noktasına nasıl gidileceğini de tarif eden uygulama iPhone, iPod ve iPad için vazgeçilmez programlar arasında yer alıyor.

App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilen kablosuz erişim noktası bulma programı bugüne kadar 25 binden fazla kullanıcı tarafından indirildi.

Geçtiğimiz günlerde yeni bir güncellesi yayınlanan uygulama şimdi kullanıcıların TTNET WiFi Hotspot noktalarına nasıl gidebileceklerini Google Maps yardımıyla gösterebiliyor. TTNET WiFi Hotspot Finder programının diğer tüm mobil cihazlarda kullanabilmesi için çalışmalar devam ediyor. TTNET WiFi Hotspot Finder

Yorum yapın

Kablosuz Ağ Bulma Programı” üzerine bir yorum