Bilge Adam Kurs Fiyatları

Takip edenler bilir bundan bir süre önce bilge adam nasıl isimli bir yazı yayınlamıştık. Bilge Adam’ ın nasıl olduğunu okuduk ama peki bilge adam kurs fiyatları nasıl? Bilge adam da kurs ücretleri yüksek mi? Bilge adam Kurs ücretleri ne kadar?

Aslında ilk olarak yapmamız gereken bu değil. Yani kurs fiyatlarının azlığından yada çokluğundan önce o kursun bize gerçekten faydalı olup olmayacağı. Sanırım hiç bir kimse bir şey öğrenemeyeceği bir kursa az da olsa para ödemek ve zaman harcamak istemez. Yani “az ödeyip hiç öğrenememektense biraz daha fazla ödeyip öğrenirim” deriz.

Öncelikle Bilge Adam web sayfasını ziyaret edelim ve Bilge Adam neler sunuyor ona bir göz atalım. Bilge adam web sayfasında bizi daha çok ilgilendiren kısım Bilge Adam Bireysel bölümü.

bilge-adam-indirim

İşte bizi ilk karşılayan ekran. Bilge Adam kurs fiyatlarında %40 indirim olduğundan bahsediyor. Peki Bilge Adam kurs fiyatları ne ki? Linke tıkladığımızda şu bilgiye ulaşıyoruz:

Bilge Adam’ da Microsoft Office, İngilizce, Muhasebe ve SAP, AutoCAD ve 3Ds Max eğitimlerinde %40 indirim

“Microsoft Office, İngilizce, Muhasebe ve SAP, AutoCAD ve 3Ds Max eğitimlerinde %40 indirim fırsatını kaçırmayın!”

Her ne kadar bilge adam kurs fiyatlarını henüz öğrenediysek te en azından şu an için geçerli olan bir kampanyadan haberdar olduk. Bu yazıyı eğer yayınlandıktan çok uzun bir zaman sonra okuyorsanız Bilge Adam Kampanyalarımız sayfasına göz atmanızı tavsiye ediyorum. Çünkü burada bir çok kampanya haberi yer alıyor. Şimdi diğer kampanyalara bir göz atalım.

Bilge Adam Kariyer Eğitim Kartı

“Bilge Adama gelin Kariyer Eğitim Kartı na sahip olup 24 ay boyunca sınırsız eğitim alın!” Kariyer Eğitim kartının fiyatının gerçekten çok yüksek olduğunu tahmin edebiliyorum. 24 ay boyunca sınırsız eğitim. Ancak yine de kariyer eğitim kartının fiyatını öğrenmek lazım.

Bilge Adam’ a Erken Kayıt Olan Kazanıyor

“Mart ayı ve sonrasında başlayacak sınıflara kayıt olun, hem %20ye varan avantajlardan hem de Bonus, World, Advantage, Maximum, CardFinans ve Axess kredi kartlarına 6 ve 12 taksit fırsatından yararlanın.” Bu tip indirimlere tüm kurslarda rastlarsınız, klasik bir kampanya. Bence ‘%20 den daha fazlasını da yapabilirler.

Bilge Adamdan Öğrencilere Özel İlgili Bölüm İndirimi!

“Bilge Adama kayıt yaptıran öğrenciler, okudukları bölüme özel %20ye varan indirim fırsatından yararlanıyor.” Kampanyalar birleşebiliyormu bilemiyorum ama eğer birleşiyorsa ciddi bir indirim sağlayabilirsiniz. Eğer öğrenci iseniz ve okuduğunuz bölümle ilgili bir eğitim almak istiyorsanız işte size fırsat. Yukarı da da dediğim gibi bir de diğer kampanya ile birleşiyorsa bilge adam kurs fiyatı ciddi biçimde aşağı iner.

Bilge Adam’ da Geleceğinize Bilgisayar Teknolojilerinde Yatırım Yapın!

“%40a varan indirimlerden faydalanarak Yazılım ve Veritabanı, Sistem ve Ağ, Web ve Grafik, 3d ve Teknik Çizim veya Bilgisayarlı Muhasebe ve SAP Finans Uzmanı olun!” İşte güzel bir haber daha. Az önce %40 indirim sadece bunları mı kapsıyor diye geçirmiştim aklımdan ancak sayfanın ilerleyen bölümlerini okuduğumda başka dersleri de kapsadığını gördüm.

Bilge Adam 3D ve Teknik Çizim Uzmanlığı Eğitiminde Büyük Fırsat

“3D ve Teknik Çizim Uzmanlığında büyük fırsat. Autodesk, Adobe ve Google SketchUp Pro’nun Yetkili Eğitim Merkezi olan Türkiye’deki tek özel eğitim kurumu olan Bilge Adama inanılmaz avantajlarla kayıt olma imkanı yakalayın.” Açıkçası bu büyük fırsatın ne olduğu hakkında en küçük bir bilgim yok. Ancak grafikerlik mesleği her zaman geçerli olan bir meslek ve işinizi severek yapıyorsanız çok eğlenceli.

Bilge Adam’ a %50 İndirimli Kayıt Olun!

“Hafta İçi Gündüz Programlarına Kayıt olan Kazanıyor! Hafta İçi Sabah veya Öğlen programlarını seçin %50 İndirimli Kayıt Olun!” İşte güzel bir fırsat daha.

Bilge adam web sitesinde kurs fiyatları hakkında herhangi bir bilgi yok. 444 33 30 numaralı bilge adam iletişim hattını aradığınız da da fiyat bilgisi vermiyorlar. Kurs fiyatlarını sadece yüz yüze görüşme de veriyorlar. Aslında bu sadece bilge adam özel bir şey değil, diğer kurslar da da bu şekilde. Yüz yüze görüşmede sizi ikna edip kursa kayıt ettirmeye çalışıyorlar.

Bilge Adam’ da hangi eğitim ne kadar ücretle veriliyor bunu öğrenemedik, zaten çok fazla bir anlam ifade etmiyor çünkü her zaman farklı kampanyalarla fiyat değişebiliyor. Siz önce gerçekten bir eğitim almak isteyip istemediğinize karar verin, sonrasında 10-15 dakikanızı ayırın ve görüşmeye gidin, sınıflar ve eğitimler hakkında bilgi alın, herhangi bir derse misafir öğrenci olarak katılmak istediğinizi söyleyin. Sonrasında Netron, SmartPro, Network Academy gibi firmaları da ziyaret ederek onlardan da bilgi isteyin, örnek derslere girin. Ve en sonunda kararınızı verin.

Yorum yapın

Bilge Adam Kurs Fiyatları” üzerine 33 yorum

 1. merhaba
  bende kurs hakkında bilgi almaya gittim kadıköy şubesine aynı gün içinde arayıp randevu aldım çünkü işim çok yoğun kurs için erken çıktım işimden kadıköy şubesi beni 32 k.bekletti gün içinde eğitim danışmanları arayp randevunuzu hatırlatıyor ama gittiğinizde bekliyorsunuz ilginçççç.uzmanlık alanında kursa gitmeyi çok istiyordum fiyatları ne olursa olsun ama benim işime göre takvim belirleyemediler belki de kursiyere doydukjları için böyle davranıyorlar

 2. bunlar fasa fiso eğer söylenilen fiyatlar size çok uzaksa ,sizleree bakırköydeki başarı soft meerkezini öneririm oradan aldığınız fiyattaki farkı göreceksiniz yeter ki derslerde herkese saygınız olsun benim abim öğretmen o kursta saygı göstermeyene kapı gösterir.

 3. arkadaşlar merhaba özel bi şirkette işe başladım ingilizce eğitimi almak istiyorum bilişim dersanesine gittim 10 ay için 3.750 istediler bilge adama sormadm daha ne taavsiye edeersiniz

 4. Bilge Adam Sana İŞ bulmuyor Sadece Başarına Göre Seni Şirketlere Tavsiye Ediyor Zaten çoğu Şirket Bilge Adamdan CV İstiyor Kursu Sorunsuz Bir Şekilde Bitirdiğinde Uzman Seviyeye Ulaşıyorsun.Alper Sana Söylüyorum Her Zaman Sektörü İyi Olan İşleri Seçiceksin Ben Yazılım ve Veritabanı uzmanlığı Alıyorum Taksim Şubesinde Çok Çok Memnunum Şuan Yapamadığım Hiçbirşey Yok Çalışıyorum Kurs Bittiği Zaman Rahat Rahat İş Bulabilirim Yada Kurs Bitmeden CV mi görüp İş Alabilirim Bilge Adam Çok Güzel Bir Kurum Ama Hocaya Göre Eğitim Kalitesi Değişir.Taksim Şubesi Çağrı Şişman Hocamızı Tavsiye Ederim Sağolsun Çok Güzel Anlatıyor Hiç Skınıtı Çekmiyorum…

 5. Arkadaşlar bilge adama kesinlikle kayıt yaptırmayın verdikleri vaatlerin hepsi yalan. Ben kayıt yaptım bin pişman oldum sınıfı görmeden 1200 TL verdim adıma sahte senet düzenlemişler. Sözleşmem olduğundan dolayı hak talep edemedim. Tamamıyla para tuzağı eğitim felan verdiği yok. Her zaman da kampanyaları vardır bitmeyen kampanyaları. Hiç araştırmıyormusunuz kariyer.net e girin bilge adam her taraftan eğitmen öğretmen arıyor. Kimse çalışmıyor orada hiç kafanız çalışmıyormu. Madem siz bu eğitimden sonra yazılım uzmanı veya neyse olacaksanız neden kendi mevzun olan öğrencilerden eğitmen almıyor ? Sağdan soldan her yere ilan bırakıyor !

 6. eğitimler iyi bende şu an sap ve muhasebe eğitimi alıyorum tam 3600 lira bayıldım.
  asıl sorun eğtimi bitirdin ee ne olacak ?
  iş hazırmı tabi hayır kursu bitirdin diye uzmanmısın hayır
  tecrübesiz elemanı kim işe alacak ?
  tecrübeyi kazanmak için bize kim imkan sağlayacak ?
  istediğiniz kursa gidin boş bence ben 10 bin liradan fazla para harcadım o kdar sertifikam var ama hala adam gibi iş bulmuş değilim.
  bilge adam bana iş bul hadi

 7. arkadalar 6000 liraya 3d max kursu aldım 2 senedede kendimi oldukça geliştirdim şimdi kendi kendime dışarı iş yapıorum 2 saatlik 3 boyut çiziminde aldığım en düşük para 1000tl ha bide lüks bina yada otel gelirse 1 ayda 20 30 bin lira arası oluo ama her zaman değil tabiki 3 ay yatıp bir hafta çalışıyorum oda yetio zaten kolay gele….

 8. merhabaar ben bilge adam taksim şubesinde okuyorum 5000 Tl para verdim ve gayet memnunum verdiğim paranın kuruşu kuruşuna deyiyor bazı forumlarda eleştiriler var neden diye sorarsanız birinci nedeni devamsızlık çünki 1 günde öğrendiğimiz bilgiler çok fazla yani hızlandırılmış eğitim gibi düşünün ama devamsızlık yapmayan bir kişi asla mağdur olmaz devamsızlık yapmayıp çalışabilecekseniz düşünmeden gidin.

 9. Merhaba arkadaşlar işim gereği ayrılmak zorunda kaldığım ingilizce kursundan geriye para yerine geçen kart verdiler tutarı 1.948 tl acil paraya sıkıştığımdan bu kartı 1.200 tl ye vereceğim bilge adam da kursa gitmek isteyen arkadaşlara bu fırsat duyurulur sadece ingilizce kursu için değil tüm kurslar için geçerli dedğim gibi para yerine geçer. telefonum 0534 657 79 ..

 10. Siz hangi Mimar yada teknikerin bilge adam sertifikasıyla cv sinde ön plana çıktığını gördünüz. Bu hikayeyi bırakın arkadaşlar, yaptığınız işlerler ön lana çıkıp iş başvurularında öne çıkabilirsiniz.Bilge adamın sağlayacağı tek katkı size programları öğrenme de vereceği katkıdır (tabi buda tartışılabilir) onun dışında iş garantisiymiş rahat iş bulmakmış, kimse kimseyi kandırmasın, mantıklı bir insan bunu düşünüp algılayabilir. Paranızı harcayın ama neye harcadığınızı bilin. İyi akşamlar.

 11. bende bilge adam ı cok duyuyorum ama ne kadar güvenilir bilmiyorum.sitelerinde tabıkı övgülerden yergilere sıra kalmamıs!!..Su an kurs arıyorum,yazılım uzmanı olmak ıstıyorum ..ama bılge adam bana cok pahalı geldı!..ayrıca sadece istanbulda mı bu kdr pahalı ,diger yerlerde ucuz olabılır mı ?

 12. birşey daha işkurda istihdam garantili sistem kursları yazılım ve web kursları var hemde üstüne para veriyorlar ..kursu bitirin işe girin kendinizi orda geliştirin…sertifikaları devlet düzeyinde geçerlidir..

 13. bilge adam binlerce mezunu var ama kariyer net e girin bilgi işlemden tutun tekniğe kadar eleman arıyorlar acaba kariyernet e ilan vermek yerine kendi veri tabanındaki mezun öğrencilerinden neden işe almıyorlar yetişdirlkerine mi güvenmiyorlar yoksa o kadar öğrencinin hepsi iş sahibimi yoksa bilge adam bir yalanmı hocalarına gidin bilgisayar mezun felan değildir çoğu dışardan okuma hemde alakasız bölümlerden liselilere girin kariyer yapın diyorlar bugün ilanlara bakın %95 üniversite mezunu istiyor binlerce liranızı bilgeadama vereceğinize değerlendirin daha iyi…yazık resmen sömüryorlar bilgeadam ı inceleyin iş bulanlar bilgisayar -elektronik vb bölümler ve kendini geliştirmek isteyenler ama bugün zaten eğitim videoları var artık insanlar bunlara bakarak kendilerini geliştirebilirler.. bilgeadam sertifikası bir hiç.microsoft sertifikasınıda arkadaşlar soruları ezberleyin ingilizce bilmeseniz dahi kazanırsınız hiç şüpheniz olmasın garanti veriyorum hatta sınava giren herkese sorabilirsini….saygılar

 14. bilge adamın sertifikaları Türkiyenin heryerinde iş başvurusu yaparken büyük artı,çalışanlar için ben derim ki başka bi kurstada öğrenebilirsin daha ucuza.ama yeni mezunlar yada mezun olmamışlar,paraya kıyıp yazılırlarsa iş görüşmelerine bir adım önde başlarlar

 15. ben bi makina teknikeriyim
  bu bilge adam bana nasıl bi kurs saglşya bilir
  autocat kursu veren diger firmalardan fiyatları fazla bu fark karşılıgında avantajım ne olacak.
  sorularımın cevabını verebilecek bi yektikili
  arf.kl@windowslive.com dan bana ulaşırsa sevinirim

 16. Bilge Adama Yazılacak Arkadaşların Dikkatine;
  Bilge adama ait 3500 tl lik eğitim hakkımı 2500 tl ye devrediyorum ilgilenen arkadaşların … 04 39 nolu telefondan veya gurolteke@gmail.com adresinden ulaşmaları rica olunur.Size avantajı tam 1000tl kısa bir süre için bu fiyata verecegim alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun diyorum.

 17. bugun gııtım gorustum ben okula okadar para vermıyorum iş garantısı hikaye 5800 lıra denıldı bana yazılım konusu pesıne sistem alcam dedım 2 si bırlıkde 6900 ve 10o saat de offce dersı befava denildi ama genede ucuuk bi rakam geldi hocalarla gorusstum bırsı bılgısayar muh terk dıgeri genc bisey konusmayi bıle beceremiyor acikcasi hosuma gitmedi ortam guzel ama kantın vs .. ama okadar para verılmez dedım cıktım kadiköyde gezerken başarısoft diye bi yer gordum aynı ders ıcerıgı oldugunu gordum gorustum ole luks degıl ortam yok gıbı duruyo ama 2390 lıra ıstedıler pazarlık fılan 2200 lıraya ındı ıkisi arasında kararsızım bırı ad yapmıs sertıfıka ınanamıyorum acıkcası universıteye gelıp bedava dagştıyolar 2.5 mıslı vermekdense yarı fıyatı kabul etmek bana mantıklı gelıyor ama dusuncenız de onemlı teskurler..

 18. mrb bısey sormak ıstıyorum. pekı bahsettıqınız kurs ıs verme qarantısı verıyormu?

 19. @pdfkergi
  hayırdır yoksa bilge adamda satış sorumlusu musn..siz ancak müşteri cekmek için telefonla rahatsız etmeyi bilirsiniz:)

 20. Ben bu yazılım kursuna kayıt yaptıracağım. Zaten iş sektörü geniş thiçbirşey yapılmazsa bile teknokentlerde iş bulma imkanı çok fazla kursun parası otomatik olarak çıkıyor.

 21. bende bilge adamın ününü duydum ve gitmek istiyorum.ancak forumlarda yazılar kötü eleştiriler bir adım geriye itiyor bni.güzel sanatlardan mezun oldum ve okulda verilen bilgiler gercektende az!!!!gerçekten kaliteli bir kurs aramaktayım.ankaradaa yaşıyorum.eğer bilginiz varsa lütfen paylaşın!!!!!

 22. guzel bir kurs yanlız fiyatları cok fazla :S acaba bu fiyata degermi gercekden tartışılır . iş garantisi veriyormu 🙂

 23. tebrik ederim güzel bir tanıtım ve bilgilendirme yazısı olmuş. Bilge adam eğitmenlerinin kalitesi ve bilge adam bireysel eğitim içeriğinin kalitesi zaten tartışılmaz, diğer firmalar gibi bir üreticiye bağlı kalıp eğitim vermek yerine birden çok ureticinin piyasada kullanılan ürünleri ile paket eğitim vermesi ise en büyük artı sayılabilir.

 24. 300 saatlik eğitimleri ortalama 5500 TL, office eğitimi 2500 TL, toplu set halinde ki 6 eğitimden oluşan bu paket 8500 TL’ydi. Ocak başında görüşmemiz olmuştu.