Dizi filmleri reklamsız izleyin

Hepimizin izlediği bir ya da birkaç dizi var. Dizi keyfinin reklamlarla bölünmesi ise pek çoğumuzun şikayeti. Reklamlar başladığında ya kanal değiştiriyor, ya da başka bir diziye geçiyoruz. Diziye zamanında geri dönebilmek ise neredeyse şans işi.

Reklamlarbitti.com, izlediğiniz dizinin reklam kuşakları sona erdiğinde sizi SMS ile uyarıyor. Böylece dizinin hiçbir saniyesini kaçırmadan, reklam molalarını değerlendirebiliyorsunuz. www.reklamlarbitti.com adresine girip kayıt olmak yeterli.

Elbette reklamlar, dizilerin sürekliliği için ekonominin bir gereği. Bu yüzden bu hizmet sembolik olarak, her dizide yalnızca 1000’er kişiye veriliyor. Böylece, uyarı SMS’inin gecikmesinin de önüne geçiliyor.

Yapay zeka tabanlı sanal müşteri temsilcileri, bilgi erişim sistemleri ve pazarlama botları üreten Botego’nun bir hizmeti olan Reklamlarbitti.com, en çok izlenen 11 TV dizisi için duyuru servisini Eylül ayından beri sürdürüyor.

Yorum yapın

Dizi filmleri reklamsız izleyin” üzerine bir yorum

  1. DREAMWEAVER CS3 konusunda ileri derecede bilgim yok ama ara sıra amatörce bişiler yapmaya çalışıyorum.Bu kitabı yayınladığınız için teşekkür ederim.Çok faydalı olacağı kesin.