Aramalarda Büyük Kolaylık

Çoğumuz bir ürün alıp da, işimiz “Çağrı Merkezleri”ne düştüğünde çok telaşlanırız. Çünkü arama yaptığımızda bizi oradan oraya sevketmelerinden dolayı uzun süre zaman kaybederiz ve bu da bize ücret olarak yansır. Bunun olması hiç kimsenin hoşuna gitmez.

İşte bu duruma bir çözüm bulmak birilerinin aklına gelmiş ve sırf bu iş için bir site kurmuşlar. Söz konusu site sayesinde, çağrı merkezlerine arama yaptığımız zaman, bir operatör yerine doğrudan bir görevli ile temasa geçebiliyoruz. Yani bir bilgisayar ya da otomatik kayıt yerine, bir insan ile iletişim kuruyor ve sorularımıza doğrudan cevap alabiliyoruz.

Sitenin kullanımı ise oldukça basit. Hangi firmada, hangi işlemi yapmamız gerekiyorsa sitede bunları belirtiyoruz ve onlar da buna göre bize yardımcı olacak şekilde, çevirmemiz gereken numaraları veriyorlar.Bu sayede vakitten kazanmış oluyoruz.

Sitenin sağ üst köşesinde bulunan menü sayesinde istersek üye olabilir ve bu site üyelerine has özelliklerden faydalanabiliriz. Ayrıca e-posta gönderme ve siteyi tarayıcımızın yer imlerine ekleme gibi seçenekler de bu menüye dahil edilmiş.

Bu site sayesinde bir çok kişi rahatlıkla ve pek fazla vakit harcamaya gerek kalmayacak şekilde, çağrı merkezi işlemlerini halledebilecekler gibi gözüküyor.

Söz konusu site için bağlantı adresi : http://www.telekolay.com/Telekolay/default.aspx

Yorum yapın