turkcell gncplay gençplay müzik indir

Bundan bir ay önce “Turkcell, duy sesimizi, ttnet müzik portalına alternatif olarak Ücretsiz Turkcell Müzik portalını hayata geçir.” diyerek bir çağrıda bulunmuştuk. Turkcell’ den Bedava Müzik dinle indir çağrımıza Turkcell sessiz kalmadı ve turkcell gnçplay http://gnctrkcll.turkcell.com.tr/muzik sayfasını hizmete açtı.

100 binlerce şarkının yer aldığı Turkcell gncplay genç play gnç play servisinde popüler şarkılara ve albümlere ulaşmak, gerçekten çok kolay. Üye girişi yapmadan şarkıların ilk 30 saniyesini dinleyebiliyorken üye girişi yaptıktan sonra şarkıların tamamını dinleyebiliyorsunuz. Üye girişi yaptıktan sonra kendi listelerinizi oluşturabilir, istediğiniz listeleri başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Eğer isterseniz favori listelerinizi oluşturabilir, şarkılara yorum bırakabilirsiniz. Tüm bunları yapabilmek için gnçtrkcll’li olmanız gerekior. gnctrkcll ’li olmak için Turkcell hatlı cep telefonunuzdan GNC yazp 2222’ye göndermeniz gerekiyor.

turkcell-muzik-gnctrkcll-muzik-indir

Benim müziklerim sayfasını ile;

Oluşturduğun müzik listelerini düzenleyebilirsin, Sevdiğin şarkıcıları ve favori listelerini görüntüleyebilirsin, Takip ettiğin gnçtrkcll ‘lilerin sitedeki hareketlerini izleyebilirsin, En son dinlediğin şarkılara erişebilirsin.

Turkcell Müzik gnçplay servisi beta olduğundan mı dır ne dir bilmiyorum ama şu an tam olarak düzgün çalışmıyor, bazı kullanıcılar giriş yaptıkları halde şarkıların sadece ilk 30 saniyesini dinleyebildiklerinden yakınıyorlar. Çıkış yapıp tekrar girdiklerinde ise bu durum düzelebiliyor. Ama bunula ilgili bir de düşünceni paylaş bölümü var.

gnçtrkckll’li henüz Beta yayını devam eden gnçPLAY ile ilgili düşüncelerini paylaş, daha iyi bir müzik deneyimi için sen de fikirlerini belirt!

Şu da olsa süper olur…

Şunda bir sorun var galiba…

Şunu pek beğenmedim

Turkcell Genç Play sayfasından müzikleri indir mek (download)için bir seçenek olmamasına rağmen flashgot isimli firefox eklentisi ile Turkcell Müzik sayfasından mp3 indirmek mümkün.

turkcell-muzik-gnctrkcll-muzik-indir-download

Yorum yapın

turkcell gncplay gençplay müzik indir” üzerine 83 yorum

  1. ya birazdan deliricem tam 46 dakikadan beri uye olmaya çalışıyırum ama olamıyorum 🙁

  2. BİZİM EVDE BİR VINN VAR ALLAH KİMSİYE GÖSTERMESİN ÖYLE YAVAŞ Kİ İNSAN NKANSER OLUYO YA BENCE VIIN GÜZEL DDDDEİL YAVAŞ İNTERNET SEVENLER VIN ALSINLAR :))

  3. BENİM ADIM OKAN EĞER BİR ŞEY ÇALINICAKSA
    BENİM ŞARKIM GELSİN CEZADAN FARK VAR

  4. turksel kandırıyor bence 6615 msj attık atıyenın albumu gelsın dıe 2 tl ye ama gelmedı kandırıyorları