Bedava Yasal Müzik indirin

TTNetMüzik, TTNet ADSL kullanıcılarına, çok geniş bir repertuarla yerli müzik eserlerini yasal olarak bilgisayarlarına indirme ve dinleme hakkı sağlayan, ayrıca müzik dünyasındaki ilgili çeşitli haberler ve etkinlikler hakkında bilgiler sunan, sevdiğiniz sanatçılara ait fotoğraflar ve röportajların yer alacağı bir müzik portalı. Tarkan’ın son albümü Metamorfoz da TTNetMüzik üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

TTNetMüzik’e www.ttnetmuzik.com adresinden giriş yaptıktan sonra üye ol tuşuna basarak üyelik sayfasına ulaşabilirsiniz. Siteye üye olabilmeniz için size TTMail e-posta adresiniz sorulacak, TTNetMüzik üyelik şifreniz ttmail.com uzantılı e-posta adresinize gönderilecek. Üyelik başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra ttmail.com e-posta adresinizi kontrol edin. TTMail kullanıcı adınız ve TTMail e-posta kutunuza gelen şifre ile TTNetMüzik’e girerek hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

TTMail, TTNet’in tüm ADSL abonelerine sunduğu ücretsiz e-posta servisi. Eğer henüz ttmail.com uzantılı eposta adresinizi almadıysanız, hemen almak için tıklayınız.

ADSL aboneliğimin tipine göre TTNetMüzik üyeliğim de değişiyor mu ?

Evet; en düşük hız ve kotaya sahip 1Mbps hız ve 4GB kotalı paket aboneleri TTNetMüzik Standart üyelik kapsamında her ay 10 adet müzik parçasını bilgisayarlarına indirebiliyor. 1Mbps hız ve 4 GB kotalı paket haricindeki tüm ADSL abonelik paketi sahipleri TTNetMüzik Gold üyelik kapsamında ayda 500 adet müzik parçasını bilgisayarlarına indirebiliyor. TTNetMüzik tarafından hakları özel olarak satın alınmış albümler de sadece Gold üyelerin kullanımına sunulmuştur. (Örn. Tarkan – Metamorfoz)

Tarkan’ın son albümüne nasıl erişeceğim?

Hakları özel anlaşmalarla temin edilen eserler sadece Gold abonelik kapsamında kullanıma sunulmuş. En düşük hız ve kotaya sahip 1Mbps hız ve 4 GB kotalı paket haricindeki tüm ADSL abonelik paketi sahipleri sahip oldukları TTNetMüzik Gold üyelik kapsamında Tarkan’ın son albümü Metamorfoz içinde yer alan eserlere Arama kutucuğu ile erişebilirler. Bunun için “TARKAN METAMORFOZ” şeklinde bir arama yapmak yeterli. En düşük hız ve kotaya sahip 1Mbps hız ve 4 GB kotalı ADSL abonelik paketi sahibi kullanıcılar TTNetMüzik Gold üyelik paketi satınalarak albümdeki eserlere erişim hakkı kazanabiliyor.

Mevcut ADSL 1Mbps hız, 4GB kotalı paket aboneliğimi değiştirmeden ayda 500 şarkıyı indirebilme ve Tarkan’ın son albümüne erişmemin bir imkanı var mı ?

Evet, 1M 4GB müşterileri TTNetmuzikGold Üyelik’e 29 Şubat 2008 tarihine kadar çok özel fiyat ile ayda sadece 2 YTL ödeyerek üye olabilir ve 1Mbps/6GB ve üstü abonelerinin yaralandığı Gold Üyelik haklarından siz de yararlanabilirsiniz. Gold üyelik haklarından hemen yararlanmak için 444 0 375 TTNet Çağrı Merkezini arayarak paketinizi başlatabilirsiniz. 1 Temmuz 2008’den itibaren TTNetMüzik Gold üyelik aylık ücreti ise 5 YTL.

ttnetmuzik.com

Yorum yapın

Bedava Yasal Müzik indirin” üzerine 51 yorum

  1. yha ne bu yhaa bi müzik inmio kardeşim biri yardım etsin yoksa bu sitede dolaşmaktan deli olacam

  2. ya isim email soryosunuz a menna peki nerde bu müzikler 🙂 at kaçırmıştır kesin yoksa olurdu

  3. kardesım bende muzık endırmek ıstıyorum ama yapamıyorum olmaz ya boyle adalet ayıp yanı bırde bedava muzık denılıyor kafayı yedım bu arada ben delıyım

  4. güzel müzikleriniz yooooookkkkk bu sitedeki şarkıları daha kolay şekilde indirilmesine yardım eeeetttttt bir türlü indiremedim yardımmmmmmmmm edinnnnnnnnn

  5. bu nebiçim site kardeşim.bi müzik dinliyemiyoruz bangır bangır reklam veriyosunuz yalan hepsi. KOCAMAN BİR YALANMIŞ.

  6. ben senın varr yaaaaaaa. bu durumlarda bu şarkı çok hoşuma gidiyor… yeter artık müzik dinlemek istiyorum… bu ne ya adam gibi bişey yapın artık…?????????

  7. dostum ben heykırım ama ben bıle mızık ındırenıoum. ayıp valla.sarkı dınlemek istiyorum.