Farklı bir upload sitesi senduit

Bir çok dosya paylaşım sitesi var (RapidShare, MegaUpload, MediaFire, FileCrunch ve diğerleri) ama ne kadar memnun sunuz? Açıkçası dosya upload ve download işlemleri bu gibi sitelerde çok zor iş. Bekletmeler, şifreli girişler vs. Peki en kolayı hangisi? Senduit web sitesi basit arayüzü ile çok kolay bir kullanım sağlıyor.

100 mb ile sınırlı olan upload sitesi çok sade bir giriş sayfasına sahip. Senduit web sitesinde 2 adımda dosya paylaşımı gerçekleşiyor. 1. adımda paylaşmak istediğiniz dosyayı Browse düğmesine basarak seçiyorsunuz ikinci adımda ise linkin ne kadar süre geçerli kalacağını belirliyorsunuz. 30 dakikadan 1 haftaya kadar seçim yapabiliyorsunuz. Bu özellik bile kendisini diğerlerinden ayırmaya yetiyor. Sonrasında size http://senduit.com/xxxx gibi bir link veriyor. Ama asıl bomba şimdi geliyor:
İndirme linkine tıkladığınızda herhangi bir bekleme işlemi yok. Captcha ile resimde yazılanları gireyim ondan sonra indireyim derdi yok. 3-4 saniye gibi bir süre sonunda indirme işlemi başlıyor.

Süre bitiminde dosyanın indirilmesine de izin vermiyor. Bence çok kullanışlı amacına uygun bir site. Şimdiden favorilerim arasındaki yerini aldı. Denemek isterseniz:
senduit.com

Yorum yapın