Gmail Labs artık Türkçe: Birkaç çılgın ve deneysel öğe!

Gmail Labs (Laboratuarlar), henüz kullanıma hazır olmayan, deneme aşamasındaki özelliklerin test alanına verilen isim. Gmail bu özellikler her an değişebileceğini, bozulabileceğini veya kaybolabileceğini bildiriyor.

Dikkat: Herhangi bir Labs özelliği çalışmazsa (çalışmadığında) ve gelen kutunuzu yüklemede sorun yaşadığınızda kullanabileceğiniz bir çözüm yolu var: http://mail.google.com/mail/?labs=0 bağlantısını kullanın.

Gmail Çevrimdışı Özelliği Nasıl Yapılır?

Gmail ürününü internet bağlantısının olmadığı yerlerde de kullanın. Çevrimdışı çalışırken gelen kutunuza tarayıcınızdan erişin ve Gmail ürününün diğer özelliklerini de kullanın. Bu özelliği kullanmaya başlamak için, “Etkinleştir” düğmesini seçin ve gelen kutunuzun sağ üst kısmındaki “Çevrimdışı” bağlantısını tıklayın.

GMail Görevler Özelliği Nasıl Yapılır?

Görevler özelliği, Gmail içinde bir yapılacaklar listesi hazırlamanızı sağlar. Bu özelliği etkinleştirdikten sonra, sayfanın sol tarafındaki sohbet kutusunun üst kısmında bulunan Görevler bağlantısını tıklayın. Görev listeniz sağ tarafta görüntülenecektir. Listede herhangi bir yeri tıklayın ve istediğiniz görevi eklemek için yazmaya başlayın.

Ayrıca bir e-posta içinden de görev oluşturabilirsiniz: E-postayı görüntülerken, Diğer İşlemler menüsünden Görevler’e Ekle seçeneğini seçin veya klavye kısayollarını etkinleştirdiyseniz üst karakter+T tuşuna basın. Daha fazla kısayola ulaşmak için, görev listenizin alt kısmındaki Eylemler menüsünü inceleyin

Gmail Postada Youtube önizlemeleri Nasıl Yapılır?

E-posta yoluyla aldığınız her YouTube bağlantısı için bir video önizlemesi görüntüler. Video’yu satır içi olarak izleyebilirsiniz!

GMail Sohbette profil resimleri Nasıl Yapılır?

Arkadaşlarınızla sohbet ederken profil resimlerini de görün.

Gmail ile Birden Fazla Gelen Kutusu Nasıl Yapılır?

Tek seferde daha fazla e-posta görmek için gelen kutunuza ekstra e-posta listeleri ekleyin. Yeni ileti dizisi listeleri, Ayarlar altından yapılandırabileceğiniz etiketler, yıldızlı iletileriniz, taslaklar veya istediğiniz herhangi bir arama olabilir.

Gmail İmza’da Konum Belirtme Nasıl Yapılır?

İmzanıza konumunuzu ekler. İmzanın etkinleştirilmiş olması gerekir. Daha kesin sonuçlar için lütfen Gears’ı etkinleştirin.

Yorum yapın