iphone için Turkcell İBB Trafik

iphone için Turkcell İBB Trafik, İstanbul’da o anki trafik durumunu yoğunluk haritası ve canlı kamera görüntüleriyle kullanıcılarına anlık olarak gösteren bir uygulama. Turkcell İBB Trafik ile;

* İstanbul’da trafiğin anlık yoğunluk bilgisine ulaşabilir,
* İstanbul’un farklı noktalarındaki yüzden fazla trafik kamerasına bağlanıp anında görüntü alabilir,
* En çok baktığınız kameraları “Favorileriniz”e kaydedip hızlıca erişebilir,
* Yoğunluk haritası üzerindeki kameraları kapatıp sadece yoğunluk haritasına ulaşabilirsiniz.

Turkcell İBB Trafik, 2.0 ve üstü versiyon yazılım yüklü tüm iPhone modellerinde (2G ve 3G) çalışmakta. Uygulama cihazda yüklü bulunan App Store uygulaması veya bilgisayarınıza kuracağınız iTunes programı ile indirilebilir.

Application Store‘dan bu uygulamayı yükleyebilmek için mutlaka Türkiye Application Store‘da geçerli bir Apple Id‘nizin olması gerekmektedir.

Uygulamayı kullanmak için Turkcell şebekesi ile veya Wi-Fİ üzerinden SüperŞifrenizi kullanarak Turkcell İBB Trafik uygulamasını çalıştırabilirsiniz.

Süper Şifrelerini henüz almamış olan ya da unutan aboneler SIFRE yazıp, Turkcell 2222’ye kısa mesaj göndererek şifrelerini ücretsiz alabilirler.

Ücretlendirme:
Turkcell İBB Trafik uygulamasını Application Store’dan ücretsiz satın alabilirsiniz. Bu servis şu anda iPhone kullanıcılarına özel oalrak ücretsiz sunulmaktadır. Turkcell İBB Trafik’te Turkcell Şebekesine bağlanaraka uygulamanın kullanacağı veri (data) ücretlendirilmeyecektir. Turkcell, bu servisin ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

Turkcell aboneleri bu uygulamayı 30 Haziran 2009 tarihine kadar ücretsiz olarak kullanabilecektir.

Yorum yapın