Blogger ile blog dünyasına adım atın

Duygu ve düşüncelerinizi hızlı bir şekilde milyonlarca internet kullanıcısına paylaşabileceğiniz, insanlarla etkileşime geçebileceğiniz kullanımı kolay bir web siteniz (günlüğünüz) olmasını istiyorsanız hemen ücretsiz ve Türkçe olan Blogger ı denemenizi tavsiye ediyorum.
Blog nedir? diye söze başlarsak yukarıda da söylediğim gibi kişisel bir günlük, paylaşımcı bir ortam. Politik bir nutuk alanı. En son haberlerin çıktığı yer. Bir bağlantılar kolleksiyonu. Sizin kendi özel düşünceleriniz. Dünyadan hatıralar.

Blogunuz sizin istediğiniz şey olur. Blogların milyonlarcası, her boyutta ve şekilde vardır, ve hiçbir gerçek kuralları da yoktur.

Basit olarak, blog bir web sitesidir, ve buraya sürekli olarak bir şeyler yazarsınız. Yeni şeyler en yukarıda görünür, bu sayede ziyaretçileriniz değişikliklerden haberdar olur. Daha sonra size yorum yapabilir, e-posta gönderebilir, veya bağlantı verebilirler.

Blogger’ın hizmete sunulduğu 1999 yılından bu yana, bloglar web’i yeniden şekillendirdi, siyaseti etkiledi, gazetecilik piyasasını sarstı ve milyonlarca insanın kendi sesini duyurabilmesini ve diğer insanlarla iletişim kurabilmesini sağladı.

Buradaki bağlantıdan Blog ve Blogger hakkında daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Bir blog sahibi olmak çok zor değil sadece 3 kolay adımda bir blog sahibi olabilirsiniz:
Hesap açın
Blogunuzu isimlendirin
Bir şablon seçin

Eğer bir Google hesabınız varsa bo çok daha kolay. Blogger anasayfasına buradan erişebilirsiniz.

Yorum yapın