ttnet müzik ücretsiz bedava müzik indir

TTnet adsl üyesi iseniz internetten yasal olarak ücretsiz bedava mp3 şarkı indirebiliyorsunuz. Ama bazı şartlar var. TTNet Müzikten çok sayıda ücretsiz müzik indirebilmeniz için sınırsız bir pakette yer almanız gerekiyor.

Eğer aboneliğiniz 1Mbps hız ve 4GB kotalı ise TTNet Müzik Standart üyelik kapsamında yer aldığından her ay 10 adet müzik parçasını bilgisayarlarına indirebiliyosunuz. Bu haksızlığın daniskası.

TTnet daha fazla para koparabilmek yada mevcut çoğunluğu sınırsız paketlere kaydırmak için böyle bir şey yapmış olabilir.

1Mbps hız ve 4 GB kotalı paket haricindeki tüm ADSL abonelik paketleri TTNetMüzik Gold üyelik sahibi oluyor. Gold üyeler ayda 500 adet müzik indirebiliyor. Ayrıca Tarkan Metamorfoz albümünü de Gold üyeler indirebiliyor. Peki sınırlı adsl paketini kullananları düşünen yok mu hiç? Var tabi ttnet biraz daha para öde her ay diyor seni de gold yapayım. Ne anladım ben bundan.

TTNet e tepkinizi buradan duyurun, Gold üyelik hakkı kotalı kullanıcılara da tanınsın.

http://www.ttnetmuzik.com/

güncelleme: şu makaleler ilginizi çekebilir

TTNet Müzikte yeni bir dönem başladı: Kayıt yok şifre yok: Tıklayın Dinleyin

ttnet müzik aboneliği nasıl yapılır? ttnetten ücretsiz müzik nasıl indirilir?

ttnet den @ttmail.com uzantılı mail adresi nasıl alınır?

tnet oyun portalı www.ttnetoyun.com

Arkadaşlar ayrıca, müzik indirebileceğiniz arama motorunu yaptım, kullanın: mp3indir

Yorum yapın

ttnet müzik ücretsiz bedava müzik indir” üzerine 1.333 yorum

  1. ne saçma sapan iş müzik keyfide yok artık 😛 milleti hep böyle kandırıyolar pabucumun daniskası 😛 😀

  2. ttnet e yeni abone olanlara hertürlü imkan sunuluyo.ayda 45 tl parayı takır takır ödüyoruz ama bi müziği bile bedava indiremiyoruz.bu nasıl bi iş bu nasıl bi sistem.lanet olsun.en iyisi vınn almak.telekomu sattılar yabancılara adamlar resmen kazıklıyo insanları

  3. yaw arkadas bukadar olur insan ları kandıra kandıra nereye varacaksınız neyse dogrusunu soyleyin herkez bildini yapsın bunew boler yalan dollan la iş olurmmu

  4. bu ttnet kimin fırlatması anlamadım. bilmiyorum devletin mi yoksa şahısların mı.öğrenmek de istemiyorum.fakat öğrendiğim bir şey var çalışanlarından yöneticilerine kadar hepsi halka nasıl geçirsek hesabındalar.telefon şirketlerini geçtiler.tek duam topunun yok olması.

  5. bubir rezalet yarın kapatır cam harbiden herşey atan tutana yalanlardan bıktım ken dim ce

  6. kardeşim ben yıllardır sınırsız aboneyim hala üyelik istiyo olmaya çalışıyorum sürekli yanlış girdin diyo benimi test ediyo anlamadım ne biçim bi sistem bu ya yöneticiler

  7. TTnet bedava muzik dinleme konusunda soRUN ÇIKARDKCA CIKARDI SIRF MUZİK VE FİLM İZLEMEK İÇİN LİMİTSZ YAPTIRDIM HALA UCRET İSTİYO. ŞİMDİ Bİ DE MUZİK.NET DİYE Bİ SİTE SÖLEDİ Bİ ARAKDAŞIM. BAKALIM ÜYELİĞİ ÜCRETSİZDİ ŞİMDİ DİNLİYORUM ÜCRETSİZ OLARAK. EMİN DEĞİLM AMA SANIRIM HAFTALIK Bİ ÜCRETLEDE SINIRSIZ ŞARKI İNDİREBİLOMUŞSUN. ARANIZDA MUZİK.NET KULLANAN VARSA BENİ BİLGİLENDİRİRSE İYİSEVİNİRM.

  8. YUKARI DA AÇIKLANAN HUSULAR DA OLDUĞU GİBİ TTN YETKİLİLERİ FAZLA PARA KOPARABİLMEK İÇİN BUNU YAPIYORSA BU ÜLKEDE ÇALAN ÇALANA KAMPANYASI BAŞLAMIŞ DEMEKTİR.

  9. BEN BU TTN BİR TÜRLÜ ISINAMADIM . TTN MÜZİK DİNLEMEK İNDİRMEK BEDAVA DİYOR AYRICA ÜCRET ALINIYOR DİYE BİR SÜRE ŞİKAYET VAR BUNU TTN YETKİLİLERİ AÇIKLAMASI GEREKİYOR.

  10. bu ne ya üye olmaya çalıştım hala yanlış diyo şifreyide çok rahat hatırlıyorum ben hala yanlış diyo bende bi yanlışlık yok eminim sinirim bozuldu bu ne ya böyle bi iş yapıyorsanız düzgün yapın kaç kere denedim hiçbiride olmadı offffffffffffff