Matematik Formülleri Programı

Hem ücretsiz hem de ücretli rakiplerinden aşağı değil. Microsoft Mathematics öğrencilere matematik ve bilim çalışmalarında yardımcı olmak için 2B ve 3B çizim yapan bir grafik hesap makinesi, adım adım denklem çözümleri ve kullanışlı araçlar sağlıyor. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Microsoft Mathematics programı ile matematik sorularını daha kolay anlayacak ve çözebilieceksiniz. Üstelik Türkçe olarak ta indirebileceğiniz Microsoft Mathematics uygulaması bir çok fonksiyonu da destekliyor.

Microsoft Mathematics öğrencilerin okul ödevlerini hızla ve kolayca yapmalarına yardımcı olacak bir dizi matematik aracı sağlıyor. Microsoft Mathematics ile, öğrenciler adım adım denklem çözümlerini öğrendikleri gibi, temel cebire giriş, cebir, trigonometri, fizik, kimya ve yüksek matematik kavramlarını da daha iyi kavrayabilirler.

Mathematics

Microsoft Mathematics, aynı elde taşınan bir hesap makinesi gibi çalışacak şekilde tasarlanmış tam özellikli bir grafik hesap makinesi içerir. Ek matematik araçları üçgenleri işlemenize, bir birim sisteminden diğerine dönüştürmeler yapmanıza ve denklem sistemlerini çözmenize yardımcı oluyor. Download Microsoft Mathematics

Yorum yapın