www.gnctrkcll.com yenilendi

Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü gnçtrkcll’in web sitesi www.gnctrkcll.com yenilenen içeriğiyle yayına başladı. Yeni web sitesi tamamen değişen tasarımının yanı sıra, gençlere sunduğu dopdolu müzik, oyun ve sinema içerikleriyle farklılaşıyor.

Müzik, oyun ve sinema dünyasından en güncel haberlerin, popüler oyunların incelemelerinin yer aldığı www.gnctrkcll.com’da, Türkiye’de ilk defa sadece PC ve konsol oyunlarının değil, mobil oyunların da detaylı inceleme ve yorumları yer alıyor. gnçtrkcll üyeleri, yenilenen web sitesinde, cep telefonlarına indirmek istedikleri oyunların ayrıntılı analizlerine ulaşabiliyor, hangi oyunun kendisine göre olduğunu görebiliyor ve oyun bölümünde online oyunlar oynayabiliyor. Oyunlarda elde edilen skorlar ilerleyen dönemde siteye kaydedilip, gnçtrkcll’liler arasında yarışma fırsatı yaratılacak.

Müzik bölümü kapsamında sunulan “gnçtrkcll radyo” uygulamasının tasarımı da yeni site paralelinde yenilendi. “gnçtrkcll radyo” yenilenen tasarımı ve 16 kanalı ile her zevke uygun, kesintisiz, güncel müzik yayını yapmaya devam ediyor. Sinema bölümünde ise; haber, eleştiri ve röportajların yanı sıra, tüm Türkiye için il, sinema, seans bilgilerine dair kapsamlı bilgiler sitede yer alıyor.

Tüm site genelinde yer alan TOPlist modülleri ile en yeni ve en beğenilen müzik, oyun, ÇalarkenDinlet vb. turkcell-im içeriklerine yönlendirmelerin yanı sıra; vizyondaki filmler, yeni gelecek filmler, DVD’ler, çok satan oyunlar, çok satan albümler ve pek çok güncel bilgiye ulaşmak da mümkün oluyor.

Yorum yapın

www.gnctrkcll.com yenilendi” üzerine 51 yorum

  1. ben ofluyum 9 yıllık gnctrkclliyim fakat memnun değilim. cünkü bi kampanya yapıyorlar aylıkdan sonra kontör öyle bi harcanıyorki tıpkı yuvarlama gibi. eğer arkadaş,eş, dost başka operatör olsa hemen geğiştiririm. en cok kullanılan turkcell en az kampanya yapan turkcell. bu turkcell icin gecerli. lütfen