www.gnctrkcll.com yenilendi

Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü gnçtrkcll’in web sitesi www.gnctrkcll.com yenilenen içeriğiyle yayına başladı. Yeni web sitesi tamamen değişen tasarımının yanı sıra, gençlere sunduğu dopdolu müzik, oyun ve sinema içerikleriyle farklılaşıyor.

Müzik, oyun ve sinema dünyasından en güncel haberlerin, popüler oyunların incelemelerinin yer aldığı www.gnctrkcll.com’da, Türkiye’de ilk defa sadece PC ve konsol oyunlarının değil, mobil oyunların da detaylı inceleme ve yorumları yer alıyor. gnçtrkcll üyeleri, yenilenen web sitesinde, cep telefonlarına indirmek istedikleri oyunların ayrıntılı analizlerine ulaşabiliyor, hangi oyunun kendisine göre olduğunu görebiliyor ve oyun bölümünde online oyunlar oynayabiliyor. Oyunlarda elde edilen skorlar ilerleyen dönemde siteye kaydedilip, gnçtrkcll’liler arasında yarışma fırsatı yaratılacak.

Müzik bölümü kapsamında sunulan “gnçtrkcll radyo” uygulamasının tasarımı da yeni site paralelinde yenilendi. “gnçtrkcll radyo” yenilenen tasarımı ve 16 kanalı ile her zevke uygun, kesintisiz, güncel müzik yayını yapmaya devam ediyor. Sinema bölümünde ise; haber, eleştiri ve röportajların yanı sıra, tüm Türkiye için il, sinema, seans bilgilerine dair kapsamlı bilgiler sitede yer alıyor.

Tüm site genelinde yer alan TOPlist modülleri ile en yeni ve en beğenilen müzik, oyun, ÇalarkenDinlet vb. turkcell-im içeriklerine yönlendirmelerin yanı sıra; vizyondaki filmler, yeni gelecek filmler, DVD’ler, çok satan oyunlar, çok satan albümler ve pek çok güncel bilgiye ulaşmak da mümkün oluyor.

Yorum yapın

www.gnctrkcll.com yenilendi” üzerine 51 yorum

  1. yyha neden böyleyse aveayayla vodafone nun ne güzel kampanyaları var ama tr turkcell lin böle kampanyaları yok nedense tmm seviyoruz tr turkcell li ama avea gibi her yöne 5000 sms bizdede kampanya olsun yha hattımı değiştirmem kaç senedir tr turkcelliyim ama yeter artık kampanyalar bence biraz değil daha çok çoğlalmalı

  2. güzel bir siteye benziyor ama kontörü bize vereceklerinde telefon numaramızı sormaları hiç güzel değil….
    ama yinede güzel bir site.

    TEŞEKKÜRLER…

  3. bu siteye bence herkez bakmalı çünkü bu sitede istediğin şarkıyı dinleyebiliyorumteşekürler gnctrkcl

  4. cunku hic kımsenın konbarasına kontor gemıyo hep kontor gidiyo hattan sms suresiyaptılar gunun bıtmesine 2 hafta daha varken 2 hafta onceden bıtırıyorlar

  5. ben bu siteden hiçbir şey anlamadım.bu sitede bu siteyi anlamayanlara bir yazı yazılması çok iyi olurdu.ama gerçekten de hiçbir şey anlamadım.bu uyarımı lütfen dikkate alın.bu yüzden sitenizi hiç beğenmedim.

  6. bence kontör fiyatları çok pahalı,herhangi bir kampanyaya üye değilsen yandın kontörleri su gibi götürüyor,vodafon veya avea kadar olamıyor ayıp turkcelle kaç senelik firma bende yakında değiştirmeyi düşünüyorum saygılar