Amerika’ yı cepten aramak sadece 1 kontör

Vodafone’un “Tek Amerika” seçeneği, ABD, Alaska, Hawai, Bahamalar, Amerika Virgin Adaları ve Kanada’da yakınları yaşayan Vodafone abonelerine büyük avantaj sağlıyor.

Amerika’daki sevdiklerine Vodafone ile “alo” diyenler kazanıyor
Tek Amerika seçeneğinden faydalanan Vodafone aboneleri ABD ve Kanada’da bulunan yakınlarının sabit hatlarıyla veya cep telefonlarıyla dakikası her şey dahil sadece 20 kuruş veya 1 kontörden konuşabiliyorlar. Bunun için faturalı Vodafone abonelerinin ayda sadece 49 kuruş, kontörlü abonelerin ise 5 kontör sabit ücret ödemeleri yeterli oluyor.

Tek Amerika seçeneğinden faydalanmak isteyen abonelerin “TEKAMERIKA ABONE” yazarak 7048’e göndermeleri gerekiyor. Üstelik abonelerin “Tek Amerika” seçeneğini kullanmak için mevcut tarifelerinden vazgeçmeleri gerekmiyor. Tek Amerika seçeneği, ABD ve Kanada ile konuşmak için şimdiye kadar mobil operatörlerce sunulan en avantajlı konuştuğun kadar öde tarifesini oluşturuyor.

Global tecrübemizle bu avantajlı teklifleri Türkiye’nin hizmetine sunuyoruz.”

Tek Amerika seçeneği ile ilgili bir açıklama yapan Vodafone Türkiye Bireysel Pazarlama ve Marka Stratejisi Bölüm Başkanı Selen Kantarcı Tunçbilek şunları söyledi:

Vodafone, beş kıtada faaliyet gösterdiği 31 ülkede 333 milyon müşterisine hizmet veren dünyanın en büyük mobil iletişim şirketi. Bu güçlü küresel konumun sağladığı bilgi ve deneyim birikimimizle iletişimin müşterilerimizin günlük hayatına katabileceklerini sürekli geliştirmek ve katma değer yaratmak için çalışıyoruz. Tek Amerika seçeneği bunun güzel bir örneği. Bu seçenek ile Vodafone aboneleri ABD’de veya Kanada’daki sabit hat veya cep telefonu kullanan yakınları ve sevdikleri ile son derece avantajlı şekilde konuşabilecekler.”

Yorum yapın