Klasör gizleme programı ücretsiz indir ve kullan

Geçen gün arkadaşımla sohbet ederken bana klasörlerimi/dosyalarımı nasıl gizlerim diyerek benden klasör gizleme programı bulmamı istedi. Aslında bir çok program var ama genellikle ücretli. Bizim aradığımız ise basit arayüzü olan ve ücretsiz bir program.

Google‘ da farklı aramalar yaptım ve nihayet güzel bir program buldum. Kullanımı çok kolay ve ücretsiz. Klasör gizleme programının boyutu da sadece 743 KB.

Free Hide Folder programını buradan indirdikten sonra kurdum ve benden yönetici parolası girmemi istedi, hemen bir parola girip onayladıktan sonra program açıldı. Program açılırken Registiration diye bir sayfa çıkıyor para ödememek için her defasında bu uyarıya skip demek zorundayız, bence çok sorun değil.

Klasör Gizleme Programı Free Hide Folder

Programın kullanımı çok basit demiştik. Gizlemek istediğimiz klasörü Add düğmesine basarak seçiyoruz. Bu kadar 🙂 Programdan çıkıyoruz ve tekrar programa giriş yapana kadar klasörümüz gizli kalıyor.

Gizli klasörleri Unhide düğmesine basarak görüntüleyebilirsiniz. Nasıl ama? Beğendiniz mi?

Yorum yapın

Klasör gizleme programı ücretsiz indir ve kullan” üzerine 17 yorum

  1. ben c ye format attım ama benım gızledıgım klasor d deydı baktım sımdı o klasorun ıcı bos eyvah dedım benım resımler gıttı ama klasore baktım 4 gb yanı fotograflar duruo programı tekrar kurdum o gizledıgım klasoru gizli olmaktan kurtarsın dıe ama klasoru gostermıo o klasoru nası acagım sımdı bılen varsa cok sevınırım…

  2. BEN BU PROGRAMI ÇOK ÖNCEDEN KULLANIYORDUM BU İKİNCİ KEZ BAŞIMA GELİYOR GİZLEDİĞİM DOSYAYI ÇIKAR DEDİM HARİCİ (g) /,,,/,,, VS O SIRADADA FOT MAKİNASINI TAKTIM O DA ÇIKARILABİLİR DİSK G OLARAK GÖZÜKÜYORDU PROGRAMIN KAFASIMI KARIŞIYOR NE OLUYORSA DOSYAYI GÖSTERMİYOR HARİCİ SAĞ TIKLA 150 GB GÖZÜKÜYOR AMA MEVCUT 50 GB BİRİSİ YARDIMCI OLURSA ÇOK SEVİNİRİM

  3. Programın exe dosyası Trojan barındırıyor. Bu tip (şifreleme,gizleme v.s.) ücretsiz dağıtılan programların bir kısmı malesef trojan maksatlı yapılmıştır.Bilgilerinizi gizliyorum zannederken bir lamerin eline teslim edebilirsiniz.

  4. Hoş bir şey olsagerek, hemen deniyorum.
    Bizlere ulaştırdığınız ve kullanışını da anlattığınız için teşekkür ederim.