Reklam filminde oynamak ister misiniz?

Avea, 4 büyük futbol kulübünün taraftarlarını reklam filminde oynamaya çağırıyor

Futbola desteğini, 4 büyük kulüple yaptığı mobil telekomünikasyon işbirliği ile, sponsorluğun ötesine taşıyan Avea, Fenercell, GSMobile, Trabzoncell ve Kartalcell markalı hatlara sahip olan 4 kulübün taraftarlarına takım oyuncularıyla birlikte reklam filminde oynama şansı sunuyor.

Türk futboluna uzun yıllardır sponsorluk projeleriyle katkıda bulunan Avea, futbol kulüpleriyle mobil telekomünikasyon alanında yaptığı işbirliği çerçevesinde taraftarlara ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Bu doğrultuda; Fenercell, GSMobile, Trabzoncell ve Kartalcell markalı hatlara sahip olan 4 kulübün taraftarları şimdi de takım oyuncularıyla birlikte reklam filminde oynama şansı yakalıyor.

Destekçisi olduğu takımın yıldızları ile birlikte reklam filminde rol almak isteyenler www.reklamdaoyna.com adresinden başvuruda bulunabiliyor. Başvuru tarihi 8 Şubat’a kadar sürecek olan bu fırsattan yararlanmak isteyen taraftarların sitedeki formu doldurarak, takımlarıyla ilgili slogan yazıp kendi fotoğraflarını yüklemeleri yeterli. Takımına sevgisini en güzel ifade eden taraftarlar arasında yapılacak seçimin ardından gönül verdikleri takımın oyuncuları ile birlikte reklam filminde oynama şanslı yakalayanlar reklamdaoyna.com adresinde duyurulacak.

Fenercell, GSMobile, Trabzoncell ve Kartalcell markalı hatların, taraftarlara sunacağı fırsatların devam edeceğine işaret eden Avea Segment Yönetimi – Kurumsal ve MVNO Direktörü Tunç Berkman, “Avea’nın spor kulüpleriyle yaptığı işbirlikleri kapsamında Türkiye’de ilk defa taraftarlara yönelik özel mobil iletişim hizmetleri verilmeye başladı. Bu sayede bir yandan kulüpler geliştirdikleri katma değerli hizmetler ile gelir elde ederken diğer yandan da taraftarlar sunulan avantajlardan yararlanma fırsatı buluyor. Dün itibarıyla bunlara heyecan verici bir yenisi daha ekledik; 4 kulübün taraftarlarına destekledikleri takım oyuncularıyla birlikte reklam filminde oynama şansı sunuyoruz. Böylece taraftarlar, gönül verdikleri takımın yıldızları ile birlikte kamera karşısına geçerek unutulmaz bir anıya sahip olma fırsatı yakalıyor. Avea olarak, Mobil Sanal Operatörlük öncesi Mobil Telekomünikasyon İşbirliği kapsamında öncülük ettiğimiz bu ve benzeri projeleri genişleterek bu alanda pazarın lideri konumumuzu sürdürmeyi hedefliyoruz” dedi.

Yorum yapın

Reklam filminde oynamak ister misiniz?” üzerine 2 yorum

  1. oyuncu reklamcı olmak çok istiyotum çok ama çok yetenekli biriyim boy 165 yaş 15 siyah saç kahve güz lütfen beni seçin diyarbakırlıyım suriçinde oturuyorum

  2. Biz doğuştan sanatçıyız.Bu ulkede 70 milyon oyuncu – 60 milyon şarkıcı var.Oynarız abi.Para bile almayız.”Yeteneklisin TÜRKİYE”