Ekran yakalama video kayıt programı

ALLCapture gerçek zamanlı olarak masaüstünüzün görüntüsünü yakalamak için tasarlanmış bir ekran kayıt yazılımıdır. Bu yazılımla gerçek zamanlı olarak kendi Screencasts, demolar, kılavuzlar, yazılım simülasyonları ve videolarınızı oluşturabilirsiniz. Kendiniz bir ekran boyutu belirleyebilir, resim ve animasyonlu efektler tanımlayabilirsiniz.

Yazılım Flash, EXE, ASF, DVD, SVCD ve VCD çıkışlarını verebiliyor. Yazılım kurulumu gayet basit. Programın kullanımı ilk bakışta karışık gelebilir fakat az bir pratik ile rahatça kullanabilirsiniz. Sistem kaynakları normal sayılabilecek bir bilgisayarda performansı düşürmez ve sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Program çok gelişmiş bir Studio değil fakat temel ihtiyaçları karşılamaktadır. Programın ilk etapta 30 günlük deneme sürümünü indirebiliyorsunuz. Eğer isterseniz 199 $ a bireysel lisans alabilir ve hatta yine isterseniz 289 $ a ekstra özellikler içeren kurumsal sürümü satın alabilirsiniz.

ALLCapture

Yorum yapın

Ekran yakalama video kayıt programı” üzerine bir yorum

  1. güzel açıklama olmuş ama bu açıklamayı desdeklemek için sanırım bu programın ekran görüntüleri olsa daha şekero lurdu..