hotspot shield: youtube engelini kaldırmak için süper program vpn

hotspot shield” adlı programla bir vpn bağlantısı kurarak farklı bir ip adresi alıyoruz ve sonra yasaklanan tüm sitelere giriş yapabiliyoruz. Kurulumu ve kullanımı çok kolay. Önce programı indiriyoruz. Bilgisayarımıza kuruyoruz, programı çalıştırıyoruz. Program tarayıcımızı kendi ana sayfasıyla birlikte açıyor.

youtube engelini kaldirmak icin super program

Açılan sayfada “run hotspot shield” butonuna tıklıyoruz. program bize hemencecik bir “ip” adresi atıyor. “Connected” ikazını alana kadar bekliyoruz. Son olarak adres çubuğuna gitmek istediğimiz adresi yazıyoruz ve ta taaaaa. İyi seyirler…

Hotspot Shield programını indirin yada web sitesine ulaşın

Yorum yapın

hotspot shield: youtube engelini kaldırmak için süper program vpn” üzerine 19 yorum

  1. acil kaldırmam lazım ama int sayfasını acınca qene qeliorm acil cevap istiyorum nasıl kaldırılırr !!!

  2. ali arkadaşımızın solediğine kesinlikle katılıyorum daha az once yabancı bir siteden indirdiğim hotspot shield programında nod32 trojan uyarısı verdi
    fakat kendi resmi sitesinden indirdim hiçbir sorun olmadı.

  3. hotspot shield i orjinal sitesinden download etmenizi tavsiye ederim. yabancı sitelerden alacağınız yazılımlar içinde keylogger bulunabileceğini unutmayınız.

  4. ya cok zor bısey tam bı anlasılır sekılde anlatırmısınızz bıde yanı nereye gırsemm engellı bıde msn ıcın varmı engell kaldırma???

  5. Hotspotshield çok güzel olmasına rağmen kaspersky virüs buluyor trojan-win32.iepass.a hotspotshield uninstaller.exe de dikkat edin arkadaşlar..

  6. Arkadaşlar bizim bilgisayar merkezden internet ağıyla bağlı buradaki yöneticiler facebook sitesine blok koymuşlar son zamanlarda iş yerinden giremiyoz bunu çözen pogram biliyosanız lütfen ..@hotmail.com yollayın saygılar..

  7. arkadaşlar değişik bi ip aldığı için kotalıları kotasız gibi gösterip faturanın 29 yrine 49 we üstü gelmesine sebep olma ihtimali war mı?

  8. 3 gb lık kullanım süresi var malesef o limit dolduktan sonra programı satın alın yazıyor.