Türk Telekom Sınırsız Tarifesi JeTTfon ve JeTTfon Plus

Avea’ nın her yöne sınırsız kampanyasında büyük bir başarı yakalaması ve sonrasında özellikle Turkcell yönüne aramalarda sıkıntı içine düşmesini hatırlayacaksınız. Avea ile benzer olmasada bazı ortak özellikler içeren bir tarife de Türk Telekom’ dan geldi.  1 Nisan 2009′ dan itibaren geçerli olacak tarife paketleri şöyle:

tt-sinirsiz-tarife

Şehir içi sınırsız (?) görüşme imkanı sağlayan tarife paketi olan JeTTfon ile şehir içinde, 3000 dakika  için görüşme ücreti tüm vergiler ve sabit ücret dahil olmak üzere 55 TL. Bu paket tüm bireysel kullanıcıların adil kullanım hakları çerçevesinde 3000 dakika görüşmesine imkan tanıyor. Paketiçi dakikalar dışında kalan diğer tüm aramalar ise StandartHATT tarifesinden ücretlendirilirilecek.

JeTTfon Plus tarifesinde ise tüm şehir içi ve şehirler arası aramalar paket fiyatının içinde sunuluyor. Tüm vergiler dahil  62 TL ödeyerek tüm Türkiye ile doya doya konuşabilirsiniz.

Avea tüm vergiler dahil 66,65TL ye cepler dahil tüm yönlere 10.000 dakika veriyordu. Türk Telekom ortağı olduğu Avea’ dan daha iyi bir tarife çıkarabilirdi. Ne yazık ki çıkmadı. Siz ne dersiniz? Kablolu telefonların sonu mu geliyor?

Yorum yapın

Türk Telekom Sınırsız Tarifesi JeTTfon ve JeTTfon Plus” üzerine bir yorum

  1. özellikle benim kızgım nokta başka numarıyı arayınca iki ye katlıyo nalıp bir ara hemen kontürleri yutuyorlar bu nasıl iş hep türkcele geçtik ama ne fayda oda msj ları iki kontür yutuyo hepsi aynı aslında hiç kullanmıyacaksın