ie 8 indir ie8 download internet explorer 8 yükle

Windows Internet Explorer 8 çıktı. Internet Explorer 8’i her zamankinden daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli Kısaca şu özellikler eklendi.

ie8_download

Internet Explorer 8 Hızlandırıcılar

Hızlandırıcılar, farenizi yalnızca birkaç kere tıklatarak yönleri harita üzerinde görmenizi, kelimeleri çevirmenizi, arkadaşlarınıza e-posta göndermenizi ve daha birçok şeyi yapmanızı sağlar.

Internet Explorer 8 InPrivate Gözatma

Internet Explorer 8’in InPrivate Gözatma özelliği ile geçmişinizi kaydetmeden web’e göz atın. Artık ailenizin şans eseri öğrenmeyeceğinden emin olarak özel hediyeler alabilir veya iz bırakmadan ortak bilgisayarı kullanabilirsiniz.

Internet Explorer 8 Web Slices

En çok ilgilendiğiniz sitelerdeki değişiklikler hakkında güncel bilgilere sahip olun. Web Slice ekleyin ve haberler, borsa fiyatları, çevrimiçi açık artırmalar, hava veya maç skorları ile ilgili güncelleştirmeler için aynı web sitesine yeniden gitmek zorunda kalmayın.

Internet Explorer 8 Arama önerileri

Sık kullandığınız arama sağlayıcınızdan ve gözatma geçmişinizden ayrıntılı öneriler ile daha akıllı arama yapın. Görsel önizlemeler yaparak gelişmiş Hızlı Arama Kutusu’na yazdığınız sırada önerilen içerik konularını görün.

Internet Explorer 8 SmartScreen Filtresi

Verilerinizi, gizliliğinizi ve kimliğinizi tehlikeye atan aldatıcı ve kötü amaçlı web sitelerine karşı korunmanıza yardımcı olacak yeni güvenlik özellikleri.

Internet Explorer 8’i nasıl yüklerim?

Internet Explorer 8 ücretsiz olarak yüklenebilir. Türkçe. Microsoft, Windows, Vista, XP.

Site işletim sisteminizi belirledikten sonra ekrandaki yönergeleri izleyin.

Yorum yapın

ie 8 indir ie8 download internet explorer 8 yükle” üzerine 6 yorum

  1. ya arklar bende eskı surum ie var bunu dırek ındırıp kurmaya calişiorum hata verıo eskı surumu kaldırmamı gerekıo..yoksa nası bısı yapcas tsk sımdıden…!