Nod32 4 indir Nod 32 download

nod32-4-indirESET firması geçtiğimiz gün ESET NOD32 Antivirüs 4 ve ESET Smart Security 4 sürümünü yayımladı. Ücretsiz deneme sürümlerini indirebileceğiniz bağlantılar aşağıda yer alıyor.

Son günlerde çok sık karşımıza çıkan trojanlar özellikle usb belleklerden autorun.inf ile bulaşan virüsler/solucanlar/trojanlar yüzünden başımız derde girebiliyor. Nod32 bu sürümünden önce özellikle trojanlar konusunda oldukça başarısızdı. Ancak yeni sürüm trojanları yakalamak için özel bir yöntem uyguluyor ve gerçekten iyi bir başarı elde ediyor. Yaşasın 🙂

Download ESET Smart Security 4 Win XP/2000/Vista (32-bit) İndir 34MB

Download ESET NOD32 Antivirus 4 Win XP/2000/Vista (32-bit) İndir 30MB

Download ESET Smart Security 4 Win XP/2000/Vista (64-bit) İndir 39MB

Download ESET NOD32 Antivirus 4 Win XP/2000/Vista (64-bit) İndir 34MB

Yorum yapın

Nod32 4 indir Nod 32 download” üzerine 26 yorum

 1. merhaba

  benim bişe öğrenmek istiyorum nod 32 antivürüs programını yüklemek istiyorum 2 yıl lisanlı fakat cd yok elimde arkadaştan şifre bilgilerini aldım
  internetten demo indirip lisanlı olarak yükleyebilirmiyim nasıl yükleyebilirim

 2. Kardeşler burdan indirmeyin yasin eset mod32 50 yıllık daha ne istiyorsunuz bende ondan war 50 yıl bitmez suresi kolay kolay !!!

 3. Sayfa görüntülenemiyor
  Aradığınız sayfa şu an kullanılamıyor. Web sitesi teknik sorunlar yaşıyor olabilir ya da tarayıcınızın ayarlarını değiştirmeniz gerekebilir.
  Ağ bağlantı sorunlarını gidermeyi denemek için, Araçlar’ı ve sonra “Bağlantı Sorunlarını Tanıla…” öğesini tıklatın.

  Denenebilecek diğer seçenekler:

  Yenile düğmesini tıklatın veya daha sonra yeniden deneyin.

  Sayfanın adresini Adres çubuğuna yazdıysanız, doğru yazdığınızdan emin olun.

  Bağlantı ayarlarınızı doğrulamak için Araçlar menüsünü ve sonra Internet Seçenekleri’ni tıklatın. Bağlantılar sekmesinde Ayarlar’ı tıklatın. Buradaki ayarlar, yerel ağ (LAN) yöneticiniz veya Internet servis sağlayıcınız (ISS) tarafından sağlananlarla eşleşmelidir.
  Internet bağlantı ayarlarınızın algılanıp algılanmadığına bakın. Microsoft Windows’un ağınızı inceleyip, ağ bağlantısı ayarlarınızı otomatik olarak algılamasını sağlayabilirsiniz (ağ yöneticiniz bu ayarı etkinleştirmişse).
  Araçlar menüsünü ve sonra Internet Seçenekleri’ni tıklatın.
  Bağlantılar sekmesinde, Yerel Ağ Ayarları’nı tıklatın.
  Ayarları otomatik olarak algıla’yı seçin ve sonra Tamam’ı tıklatın.
  Bazı siteler 128-bitlik bağlantı güvenliğini zorunlu tutmaktadır. Yüklü güvenlik güç derecenizi belirlemek için Yardım menüsünü ve sonra Internet Explorer Hakkında’yı tıklatın.
  Güvenli bir siteye erişmeye çalışıyorsanız, Güvenlik ayarlarınızın bunu desteklediğinden emin olun. Araçlar menüsünü ve sonra Internet Seçenekleri’ni tıklatın. Gelişmiş sekmesinde Güvenlik bölümüne kaydırın ve SSL 2.0, SSL 3.0, TLS 1.0, PCT 1.0 ayarlarını denetleyin.
  Başka bir bağlantı denemek için Geri düğmesini tıklatın.

  Sunucu bulunamıyor veya DNS Hatası
  Internet Explorer

 4. yha ben koxp ındırdım ve trojen pc nın c bölumune bulastı.nasıl sılıcem belkı bu poramda da vardı trojan korkuyorum ındırmek ıstıyorumda.trojen vardır dıye zaten carda bırsey yoq ama pc ye bırsey olcakdıye korkuyorum msn:bu nu ekleyın benle ırtıbata gecın lutfen

 5. arkadaşlar şunu unutmayın hiç bi proğram virüs silmez 😉 ben yıllardır virüs proğramı kullanmıyom hiç bişey de olmadı sadece kullanım amacı önemli pc de

 6. kullanıcı adı ve parola ney?
  Bu bir örneği 😀
  Key girme işini Nodloginle halledebilirsiniz fakat Nod32 kötüdür…(En azından GDATA ve Kaspersky varsa…)
  evet farkı bnde mrk ettim scurity olsa noluyo antivir. olsa noluyo??
  Security suit tam koruma sağlar(E-mail süzgeçinden Şaka programlarına kadar…)
  İnternet Security(Secrutiy nin içinde var.) internet koruması içerir…Hem antivirüs hemde E-mail süzgeci, Ebeveyn Koruması, Anlık koruma v.s…)

 7. Evet kuLLanım süresi 30 gün ve çok iyi program iyi güvenLik sağLıyor 😉

 8. Ben Bunun aralı Sürümünü indirdim ve çok kullanışlı. Bilgisayarıma hiçbirşey giremiyor Gerçekten Çok Güzel.

 9. ewet arkadaslar trojenle basımız belada bu iyi oldu nod32 trojen bulmada iyi olursa yüklerim o kolayda ya bilgisayara tam güvenlik saglıormu acaba o var bide ve hackeri uzak tutuyormu acaba o cok önemli