pdfdergi.com ziyaretçilerine çeşitli hediyeler dağıtıyor

Gelen olumsuz tepkilerin çokluğu nedeni ile hediye dağıtımında değişikliğe gidilmiştir. Hediye dağıtımında şans faktörüne yer verilmeyecektir, hediyeler pdfdergi google grup üyesi olup herhangi bir mesaja yorum yapanlara (yorumunuz 27 Şubat 2009 – 1 Mart 2009 23:59:59 tarihleri arasında yapılmış olmalı) ait bir oylama ile dağıtılacaktır.

Oylama 2 Mart 2009 Pazartesi saat 18:30′ da başlayacak 8 Mart 2009 Pazar günü 23:59:59 da sona erecektir. İlgililere duyurulur.

2006 yılı Nisan ayından bu yana Ücretsiz Bilgisayar Dergisi sloganı ile yayın yapan http://pdfdergi.com/ ziyaretçilerine çeşitli hediyeler dağıtıyor. Dağıtılacak ilk hediyeler şunlar:

 1. 125×125 reklam alanı (15 gün)
 2. 125×125 reklam alanı (7 gün)
 3. 2 GB usb bellek
 4. 4 GB usb bellek
 5. 4 GB usb bellek

Hediyelerden herhangi birini kazanmak için pdfdergi google grup üyeliğinizin olması ve pdfdergi.com da yayınlanmış herhangi bir konuda en az bir adet yorumunuz olması gerekmekte (Yorumunuz 27 Şubat 2009 – 1 Mart 2009 23:59:59 7 Mart 2009 tarihleri arasında yapılmış olmalı ve yoruma girdiğiniz mail adresi ile google group üyeliğindeki mail adresiniz aynı olmalı.

pdfdergi google grubuna kayıt olmak için aşağıdaki kutuya mail adresinizi yazın. (Gruba haftada en fazla 1 (nadiren 2) posta gönderilir)

pdfdergi hakkında

pdfdergi son sayıÜcretsiz Bilgisayar Dergisi sloganı ile yayın yapan pdfdergi.com , 2006 yılı Nisan ayından bu yana, bilişim dünyası ile ilgili güncel haberler, eğitici makaleler ve ürün incelemeleri yapmaktadır.

Aylık periyotla  e-dergi de yayınlanan sitede sorunların çözüldüğü bir de forum mevcut.

Hediye dağıtımında iptal edilen yöntem şu:

Hediye dağıtımı şöyle olacak:

7 Mart 2009 Cumartesi günü random.org üzerinden 6 adet sayı alınacak. (Sayı aralığı 1 ile google grup toplam üye sayısı.) pdfdergi google grup üyeleri üyelik tarihine göre sıralanacak ve alınan sayılar talihli kişiler olacak.

Bu 6 kişinin belirtilen tarih aralığında pdfdergi de yayınlanan herhangi bir konuya (konunun ne zaman yayınlandığı önemli değil) yorum yazıp yazmadığı kontrol edilecek. Eğer en az 1 tane yoruma sahipse kendisine bildirilecek. Eğer belirtilen tarih aralığında yorumu yoksa bir önceki kayıt sorgulanacak.

Kişiler belirlendikten sonra 7 Mart 2009 Cumartesi günü sitemizde 6 kişiye ait bir anket yapılacak. 14 Mart 2009 Cumartesi sonlanacak ankette en çok oyu alan 3 kişiye hediyeleri dağıtılacak.

Yorum yapın

pdfdergi.com ziyaretçilerine çeşitli hediyeler dağıtıyor” üzerine 20 yorum

 1. mükemmel bir site burdaki bilgiler harika msnme gönderdiğiniz emailler içinde ayrıca teşekkür ederim

 2. yhaa ama niye iptal edip 1 mart yapıyorlar yhaa ben daha yeni okudm olmaz ki böyle

 3. ttnet çok iyi ve buda çok iyi bir kampanya başkaların yapamayacağı kampanya gazetede bile kuponla ama burda yorumla sonra çekilişle oğluma usb gerek gb fark etmez
  TTNET EN BÜYÜK İNTERNET

 4. pdfdergiyi uzun süredir takip ediyorum çok güzel bir platform. başarılarının devamını dilerim

 5. Güzel bir çalışma bence. Yaklaşık 13 aydır dergiyi takip ediyorum. Böyle bir promosyon yapılması ilgiyi dahada artırır kanısındayım. Tüm ekibe başarılar.

 6. pfdergi’nin konu seçimleri güzel oluyor gerçekten…çoğu yerden öğrenemeyececiğimiz bilgilere ulaşabiliyoruz…sevgilerle..

 7. Pdf Dergiyi severek takip ediyoruz. Bu tarzdaki ilgi çekme üzerinde kurulu kampanyaların pozitif etki yaratacağını düşüyorum.

 8. sitenizi çok güzel bilmediğim çoğu konuda beni aydınlatıyor teşekkür ederim vede yeniliklerin devamı dileği ile başarılar dilerim

 9. eskiden daha güncel haberler, daha faydalı bilgilere yer verirken promosyon hikayesi ile okuyucuları kendine bağlı kalmaya çalışmayı deneyen zihniyetin pek bir faydası olamayacaktır diye düşünüyorum; ne kendine ne de potansiyel kitlelerine…

  Neyse selam olsun…