Sultana SALLA – Rakkas Video Klip

Sultana‘ dan çok güzel bir yorum. Sezen Aksu’nun ‘Rakkas’ını rap olarak farklı bir şekilde seslendiren Sultana, albüme değişik müzikal tarzları taşımış. Ferhat Göçer ve Sultana’dan “Rakkas”a rap yorum. Albümde Enbe Orkestrası ‘nın eşlik ettiği konuk sanatçılar var: Ajda Pekkan, Ferhat Göçer, Mustafa Ceceli, Aytekin Kurt, Sultana, Aslı Güngör ve Atacan Yücel.

Sözleri Sezen Aksu ve Yelda Karataş’a, müziği Atilla Özdemiroğlu’na ait olan “Rakkas“ı rap tarzında söylemek onun fikriydi. Şarkının Mustafa Ceceli tarafından düzenlenen ikinci versiyonunda Göçer, Sultana ile düet yaptı.

Sultana SALLA – Rakkas

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=En42ZdVJwRo]

Not: Müzik MP3 korsanlığı yasadışıdır, biz sadece yasal müzik mp3 linklerini paylaşıyoruz. Eğer Sultana Salla Rakkas için bedava, ücretsiz, mp3, video, klip, indirmek, download etmek, yüklemek, paylaşmak yada başka bir çözüm arıyorsanız burada bulamayacaksınız. Yorumlarınızda cd, kaset, albümle, şarkıyla, parçayla, şarkı sözüyle, sözleriyle ilgili bilgileri paylaşabilir, izleyip seyrettiğiniz klipler için fikir belirtebilirsiniz.)

Yorum yapın

Sultana SALLA – Rakkas Video Klip” üzerine 5 yorum