Sisteminizde oluşan problemleri düzeltin – System Mechanic 7.0

Bilgisayarınız da oluşan problerimlerin çoğu System Mechanic ile düzeltilebilir. Problemleri tespit edip, çözülmesini sağlayan bir program.  Problemlerin çoğu da içi boş olan ama silineyen klasörlerdir. Bu klasörler sisteminize hiç birşey katmamaktadır. Sistemden silinen önceki programların bir kaç dosyası Windows klasöründe kalmaktadır. System Mechanic sayesinde silinmiş programlardan kalan dosyalar silinebilir.

Programa özel 15 adet araç da var ; İnternet bağlantı optimizatörü, fazla ve ilişiksiz dosya ayıklayıcı gibi kullanışlı ve gerekli araçlar sayesinde sisteminizde oluşan problemleri rahatlıkla düzeltebilir. System Mechanic anti-virüs programı değildir. Sistem yavaşlatmada ve çalışan programı engelleme gibi bir şey içermez. Ve programa özel sistem gereksinimleri : Microsoft® Windows® 98, Me, 2000, XP – CD ve DVD drive – 256 mb ram – int. explorer 6 ve üzeri. System Mechanic bigisayarınızın sisteminde hiç bir sorun oluşturmaz buna garanti verebilirim.

Program V7.0.

Forumdaki konu başlığına ulaşmak için buraya tıklayınız.

İndirmek için tıkla.

Yorum yapın

Sisteminizde oluşan problemleri düzeltin – System Mechanic 7.0” üzerine 3 yorum

  1. Evet Profosyonel sürümü paralı ancak basit kullanımlı olan ücretsiz versiyonu var sitesine bakarsanız görürsünüz. System MEchanic için ise 30 günlük deneme sürümü (en son bildiğim) edinebilirsiniz. Ücretsiz olarak bir sürümü mevcur değil. Sistem iyileştirme konusu açılmışken yine http://www.iobit.com (windowscare yapanlar) tarafında smart defreg var. Bilgisayarını açık ve kullanmadığınız zamanlarda performans için disk birleştirmesi yapıyor faydalı bir program…

  2. Benimde başarılı bulduğum iyi iş çıkaran programlardan birisi diyebilirim. ancak gün geçtikte program daha biraz sistem kaynağı istiyor gibi geliyor. Hem ücretli 🙂 onun yerine şu aralar Windowscare3 daha basit ve kullanışlı gibi geliyor. Ev kullanıcıları için ücretsiz tavsiye edebilirim.